Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mapa polskich piwiarni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Avernum
    Senior
    • 10-2010
    • 165

    #46
    W takim razie wybacz, teraz już wiem że to tylko aktualizacja mapy niedopatrzenie

    Comment

    • admiro
      Senior
      • 05-2005
      • 248

      #47
      Bavarianhaus Częstochowa - nie istnieje, jak dobrze pamiętam od listopada 2010.
      Moje piwo jest bezcenne.

      Schizma miodowa.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #48
        Zaktualizowałem mapę. Stan to równe 500 lokali. 9 dodanych, a 4 usunięte z bazy.
        Dajcie znać jak wyszło mi strzelanie z lokalizacją 3 lokali w Wetlinie.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • chaynik
          Junior
          • 06-2010
          • 18

          #49
          Mapa aktualizacja

          Kędzierzyn Koźle Bar Alabama ... już otwarty

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chaynik Wyświetlenie odpowiedzi
            Kędzierzyn Koźle Bar Alabama ... już otwarty
            OK. Asortyment ten sam?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #51
              Jak mniej więcej co miesiąc (tym razem idealnie), nastąpiła aktualizacja mapy, która powiększyła się o 13 lokali.
              Last edited by Pendragon; 27-07-2011, 22:02.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #52
                Nastąpiła aktualizacja. Obecnie w bazie jest 543 pubów.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4994

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nastąpiła aktualizacja. Obecnie w bazie jest 543 pubów.
                  To chyba nie tak sie odmienia
                  5400 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #54
                    Racja. Byłem po kilku piwach
                    Ale wolałbym usłyszeć uwagi co do lokalizacji tych nowo dodanych oraz dodanych już wcześniej - np. w google maps pojawiły się dokładne zdjęcia całego Ciechanowa.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3597

                      #55
                      Myślę, że w płd.-wsch. Polsce (Ruś Czerwona) nie warto dodawać barów z Leżajskiem - w Przeworsku można go dostać w większości lokali.
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • Sokół83
                        szynkarz
                        • 12-2004
                        • 1598

                        #56
                        Jak dla mnie to wypicie w Leżajska (czy Bosmana, Specjala, Królewskiego czy innego pseudo-regionalnego piwa) gdziekolwiek, nawet Mozambiku, nie jest żadną atrakcją. Z zestawienie powinny być wyłączone lokale oferujące wielką trójkę + Perłę i Łomżę-Van Pur. No może poza Żywieckim Porterem z beczki
                        Z INNEJ BECZKI

                        www.fotopolska.eu

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3597

                          #57
                          Myślę, że już spokojnie możemy mówić o Wielkiej Czwórce + Perle.
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                            Myślę, że już spokojnie możemy mówić o Wielkiej Czwórce + Perle.
                            No ja tak pojmuję ten rynek już od dłuższego czasu. Jak dla mnie jeszcze Namysłow możnaby uznać za taką Perłę bis.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #59
                              Zdążyłem przed końcem roku z nową wersją mapy. Nowe, mniejsze znaczniki, nowe kolory.
                              Idea jest taka:
                              - kolor niebieski: browar
                              - kolor czerwony: czołówka, superliga, TOP polskich knajp, znaczek jakości Q, 3 gwiazdki
                              - kolor żółty: najlepsze knajpy, nie licząc tych czerwonych, 2 gwiazdki
                              - kolor zielony: pozostałe ciekawe puby, 1 gwiazdka
                              Te kolory wprowadzam także stopniowo na mapy czeskich knajp, tak więc będzie tu ujednolicenie kolorków. Będzie można to łatwo spamiętać - to jak sygnalizacja świetlna (czerwone = stop - zatrzymaj się tutaj).

                              PS - czerwonych znaczków jakości jeszcze nie nadałem, ale szybko się pojawią. Ich liczba będzie ograniczona. Nie wiem jeszcze ile tego wyjdzie, ale myślę że więcej niż 20-25 knajp na cały kraj na nie nie nie zasłuży.
                              Last edited by Pendragon; 29-12-2012, 23:26.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                #60
                                Czerwone zaczęły się pojawiać dopiero dziś. Lekka zmiana koncepcji - tym kolorem oznaczać będę multitapy. Pytanie tylko od ilu kranów zaczyna się multitap? Przyjąłem, że muszą być dwie cyfry, czyli zaliczam do tej kategorii od 10.

                                Inna sprawa. Z powodu warszawskiej rewolucji oraz pojawiania się nowych browarów muszę wyrzucić sporo knajp warszawskich. Zadecydujcie sami, które można śmiało z mapy usunąć.
                                Może niektóre zostały zamknięte, a nikt o tym nie doniósł, albo pogorszył się w nich asortyment? Będę musiał usunąć około 10 miejsc.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎