Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin, Piwo Składowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Konstancin, Piwo Składowe

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: barwa bursztynowa, przynajmniej taką widziałem w zaciemnionym lokalu przy samych świecach [5]
    Piana: ładna i zwarta po nalaniu z butelki, szybko jednak opadła, nie osiadła na szkle, na piwie pozostała cieniutka warstwa [3.5]
    Zapach: chmielowo-słodowy, lekka woń przeleżałego bądź skisłego piwa [2.5]
    Smak: dość pełne choć sprawia wrażenie lekko rozwodnionego, wyczuwalna chmielowość, lekki słód, troszkę słodkawy plus leciutki kwasik [2.5]
    Wysycenie: trochę za dużo, szczypało za mocno w język [4]
    Opakowanie: oryginalna, prosta etykieta dedykowana dla lokalu, firmowy kapsel, piwo podane firmowej szklance [5]
    Uwagi: Pewnie byłoby dobre gdyby było naprawdę świeże

    Moja ocena: [2.925]
    Attached Files
    Last edited by becik; 07-11-2010, 00:06.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #3
      No ja tu widzę na etykiecie piękne nawiązanie do siołkowskiego minimalizmu. Gdybym miał odgadywać nazwę piwa po etykiecie, to obstawiałbym raczej "Funerlane".
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        prosta etykieta dedykowana dla lokalu, firmowy kapsel, piwo podane firmowej szklance
        Nie wiem dlaczego ale etka grafiką przypomina mi grafikę z komiksów Baranowskiego (tego od OrientMana i Antresolki Profesorka Nerwosolka , fani PRL-owskich komiksów skumają) choć na 99,9 procenta nie jest jego autorstwa.
        Spotkałem się na giełdzie tyskiej z plotką iż istnieje etka w wersji 330 ml ale to chyba raczej nieprawda.
        Szkoda że nie ma podstawki konstancińskiej z reklamą lokalu na rewersie. Może pomysł dla właścicieli knajpy ?
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Szkoda że nie ma podstawki konstancińskiej z reklamą lokalu na rewersie. Może pomysł dla właścicieli knajpy ?
          Pytałem się, nie ma, mają za to podstawki ze Zdrojowym
          No i tam właśnie zauważyłem firmową lodówkę Konstancina
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            Z tego co wiem cała partia tego piwa była skwaśniała i wróciła do browaru.
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Z tego co wiem cała partia tego piwa była skwaśniała i wróciła do browaru.
              toś sobie teraz narobił....Petrus33 nadchodzi
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎