Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spiż - Katowice, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    Spiż - Katowice, Porter

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    #2
    Piwo iście Spiżowe - czyli bardzo dobre. Jak nie przepadam za porterami, tak ten mi wszedł bardzo gładko, wysoki % alkoholu mnie nie drażnił. Piana utrzymywała się prawie do końca spożycia, zapach dość przyjemny. Tylko cena - 14 zł/0,5l trochę przesadzona.

    Ogólnie polecam spróbować.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Wypiłem tego portera we wrocławskim Spiżu ale rozumiem, że został on uwarzony w Katowicach (na liście wrocławskiej go nie widzę). Oceniać ARTomatem nie ma większego sensu, bo to co mi zaoferowano to była już chyba końcówka beczki.

      Barwa brudnobrązowa, totalnie mętne. Piana gęsta, szybko opadła choć cienka warstwa pozostała do końca. Zapach umiarkowanie drożdżowy. Smak gęsty od drożdży, słodkawy. Czuć moc w smaku i w głowie.

      Nie wiem co to piwo miało wspólnego z porterem. Jakieś mocne niefiltrowane to tak, ale porter w żadnym wypadku...Na razie spróbowałem 3 porterów z polskich browarów restauracyjnych i ciągle najlepszy jest ten z Somy.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎