Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Indslev, Jule Hvede

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Indslev, Jule Hvede

    Bożonarodzeniowa pszenica, bez dodatków niesłodowych, 6,5%, oczywiście niefilter.
    Piana: obfita, gęsta, b. trwała
    Gaz: mniej niż więcej
    Kolor: mętnobrązowoczerwone
    Zapach: słodko-owocowy z goździkową nutą, delikatny zapach
    Smak: zgodnie z opisem na kontrze, miękki i łagodny, mocno owocowy z lekką goździkowo-korzenną ostrością, słodki, owocowy posmak.
    Nie jest to typowy pszeniczniak i nie jest to typowe piwo, może wielu ludziom nie podejść, ale moim zdaniem b. dobra, złożona, ciekawa propozycja.
    Kapsel srebrny, goły, etykieta taka sama jak w innych piwach browaru w czerwono-srebrnej tonacji. B. podoba mi się trend kilku duńskich browarów (Indslev, Stensbogaard, Jacobs, Kloster) do wprowadzania jednego wzoru etykiety tylko kolorystycznie różnicowanego na poszczególne piwa, szczególnie jeśli jest to zrealizowane w wysmakowanej formie duńskiego designu.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Zgroza, kupiłbyś aparat Ty jesteś w kopalni rarytasów ale my poza opisami pocieszylibyśmy się (choćby na monitorze) widokiem tych piw.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23791

      #3
      Czasem Zgroza zamieszcza zdjęcia, ale teraz przystopował, bo coś czuję że chłop musi najpierw pomalować ściany żeby za bardzo jego fotki nie straszyły
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Eeee, ja w nich odnajdywałem, poza piwem, nieco wzruszających wspomnień akademikowo-stancyjnych

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          #5
          Tamte niepomalowane ściany to już przeszłość, kilka(naście) fotek czeka w kolejce do obrobienia, a w chwili obecnej nie mam aparatu, się spsuł był, niecnota, ale w planach jest powrót do robienia zdjęć.
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎