Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.01.22 - Warszawa, XII Zimowa Giełda Warszawska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    2011.01.22 - Warszawa, XII Zimowa Giełda Warszawska

    Mamy wreszcie przyjemność poinformować iż 22 stycznia 2011 roku w Klubie Studenckim "Karuzela" przy ul. Konarskiego 85 odbędzie XII Zimowa Giełda Warszawska
    W tym roku patronat nad naszym spotkaniem obejmie Browar Jabłonowo.
    Na giełdę zapraszamy Was od godziny 7.00 , wejściówka to 5 pln.

    Ponieważ giełda odbędzie się w zupełnie nowym miejscu poniżej wyrys z mapki Warszawy oraz opis dojazdu z centrum miasta (przyjeliśmy Dworzec Centralny) środkami komunikacji miejskiej.

    AUTOBUSY: (proszę zwrócić uwagę na numer przystanku!)
    linia przyśpieszona 501 (z przystanku Dworzec Centralny 02)- po 20 minutach wysiadamy na 9. przystanku "Konarskiego" i skręcając na południe w ul. Konarskiego idziemy około 250 m.

    TRAMWAJE:
    linia nr 8 (z przystanku Dworzec Centralny 08)
    linia nr 10 (z przystanku Dworzec Centralny 10) - jadąc tramwajami po 30 min wysiadamy na przystanku "Czumy" i skręcając w ul. Konarskiego idziemy około 300 m.

    O pozostałych kwestiach wraz z Darkiem99 będziemy sukcesywnie informować w tym wątku

    Jeszcze raz zapraszamy
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    No to rzut czteropakiem ode mnie

    Jakby ktoś miał jeszcze pytania odnośnie dojazdu, to zapraszam na pw.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      #3
      Pięknie to mam z 500 m z buta hie hie hie

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2867

        #4
        Dla osób nie zmotoryzowanych polecam serwis http://jakdojade.pl/ jako punkt docelowy wpisuje się ul. Konarskiego 85 i od razu wiadomo jak dojechać.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Ooo, Karuzela!

          Ooo, Jabłonowo

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            #6
            Ooo dalej się nie dałooo?
            Przez całe miasto muszę jechać z Grochowa. Ponad 1h jak nic
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • karin861
              Senior
              • 02-2006
              • 597

              #7
              Jeszcze na dodatek tramwaje nie dojadą tam przed 7 do celu... skoro pierwszy jest o 6.50 z Dworca Jedyna nadzieja w autobusach.
              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2867

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeszcze na dodatek tramwaje nie dojadą tam przed 7 do celu... skoro pierwszy jest o 6.50 z Dworca Jedyna nadzieja w autobusach.
                Zalecam dokładniejsze sprawdzenie tramwaj numer 10 kursuje od wcześniejszych godzin. W soboty zazwyczaj startuje przed 5 rano.

                PS. Jeśli Jelonki to za daleko, polecam następną giełdę. O ile pamiętam będzie to Kraków
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zalecam dokładniejsze sprawdzenie tramwaj numer 10 kursuje od wcześniejszych godzin. W soboty zazwyczaj startuje przed 5 rano.

                  PS. Jeśli Jelonki to za daleko, polecam następną giełdę. O ile pamiętam będzie to Kraków
                  No daleko, bo Centrum pasuje każdemu, a Jelonki niekoniecznie. Jak ktoś meiszka na Ursynowie czy Gocławiu to wybacz... To tak samo jakby ktoś zrobił giełdę na Gocławiu a Ty mieszkasz na Bemowie przykładowo.
                  Ja mieszkam na Grochowie, i linia nr 10 nie jeździ tutaj (zakładasz, ze 10 jeździ tu gdzie mieszkam? to się mylisz, a mieszkam 10 min od centrum), tylko 8... Jedyne co mi pozostaje (szczęść Boże) to autobus 523 bo jeździ od wczesnego poranka.
                  Czym się sugerowaliście przy wyborze miejsca? Można było zrobić ankietę, w końcu to kolekcjonerzy powinni mieć prawo głosu i wglądu w proces "rekrutacji" miejsca. Bo nie wierzę, że mieliście tylko jedno. Można było wybrać miejsce z lepszym dojazdem np. metrem, które jest szybkie.
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...) Można było zrobić ankietę, w końcu to kolekcjonerzy powinni mieć prawo głosu i wglądu w proces "rekrutacji" miejsca. (...)
                    Nie wierzę, to chyba jakiś żart?!
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      #11
                      Przypominam ze jest to temat oficjalny giełdy. Także proszę o wstrzymanie się z pisaniem bzdur.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • grzeber
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2867

                        #12
                        Proponuję abyś na giełdzie powiedziała to publicznie do osób, które przyjadą tam ze Śląska, Wrocławia, Szczecina czy z Litwy lub Czech.

                        Myślę, że swój innowacyjny pomysł demokratycznego wyboru miejsca powinnaś zaproponować organizatorom giełdy w Żywcu. Moja sugestia to miejscowość Piątek, tu każdy będzie miał najbliżej .

                        Z mojej strony EOT. Super, że będzie giełda i jeśli trzeba to oferuję się z pomocą.
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • yoreck
                          Senior
                          • 04-2004
                          • 526

                          #13
                          dla mnie to nie ważne gdzie,ważne ,że będzie giełda !Oczywiście będę,

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #14
                            Mie bardzo cieszy sponsor giełdy - dawno nie piłem Jabłonbowa 23
                            Last edited by iron; 20-12-2010, 23:42.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • kibi
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 1875

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                              No to rzut czteropakiem ode mnie
                              O dziwo i z mojej wsi stosunkowo blisko. Osobiście wolę tą lokalizację niż Medyka, ale nawet na Grochów bym pojechał. Zresztą codziennie jeżdżę .

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎