Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
    W gazetce sieci Kaufland ważnej w dniach 26.03-01.04.11 r. Staropolskie Złote 1,5 l za 3,99 zł.
    1,5l? W plastiku?
    Last edited by Fala; 26-03-2011, 17:24. Powód: literówka
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      #32
      Nie wiem czy to promocja bo ceny na półce nie było, ale w warszawskiej reducie (carrefour) Ciechan Porter 22 po 3,8 zł. Tak coś mnie tkneło i sprawdziłem cenę
      Zaraz za zdrowie Adama będzie wypite

      Comment

      • Fala
        Senior
        • 07-2004
        • 671

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie wiem czy to promocja bo ceny na półce nie było, ale w warszawskiej reducie (carrefour) Ciechan Porter 22 po 3,8 zł. Tak coś mnie tkneło i sprawdziłem cenę
        Zaraz za zdrowie Adama będzie wypite
        pyszna cena ... jak na porter
        Dziś byłem na weekendowych zakupach w Piwach Regionalnych, nie kupiłem portera z Ciechana, ale np. za Porter Warmiński, zapłaciłem ... 5,95 PLN
        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
        Admin ma zawsze rację

        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
          Dziś byłem na weekendowych zakupach w Piwach Regionalnych, nie kupiłem portera z Ciechana, ale np. za Porter Warmiński, zapłaciłem ... 5,95 PLN
          To pisz, że o Puławy Ci chodzi, bo nikt nie zqma. Ja Puławiak więc wiem o czym mówisz, ale inni pewnie nie załapią. A swoją drogą ciężko coś tam kupić w rozsądnej cenie

          Comment

          • Feti
            Senior
            • 10-2010
            • 801

            #35
            Porter Warmiński jest od 5.90 do 6.50 w tych sklepach, gdzie go widziałem.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
              pyszna cena ... jak na porter
              Dziś byłem na weekendowych zakupach w Piwach Regionalnych, nie kupiłem portera z Ciechana, ale np. za Porter Warmiński, zapłaciłem ... 5,95 PLN
              5,95 za Warmińskiego to bardzo dobra cena. Ja widziałem go nawet za 7...
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • Fala
                Senior
                • 07-2004
                • 671

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                ... Ja Puławiak więc wiem o czym mówisz, ale inni pewnie nie załapią. A swoją drogą ciężko coś tam kupić w rozsądnej cenie
                To miło krajana spotkać Zmyliła mnie ta Wawa w profilu
                Co do cen to oto kilka z nich (na rachunku jest adres, więc nie będzie problemu z identyfikacją
                Attached Files
                Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                Admin ma zawsze rację

                PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                Comment

                • Feti
                  Senior
                  • 10-2010
                  • 801

                  #38
                  Ło żesz, jakie Smoki drogie. Ja mam je do kupienia za 2.49 , Krzepkie też drogie.

                  Comment

                  • fuliano
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1825

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ło żesz, jakie Smoki drogie. Ja mam je do kupienia za 2.49
                    O tym własnie mówiłem, dziś w PiP-ie np wachały się między 2,4 a 2,8 i tak zreszta zawsze chodzą. A tam ze złotówkę drożej. I tak praktycznie na wiekszości.

                    Comment

                    • crocco
                      Senior
                      • 12-2010
                      • 590

                      #40
                      U mnie srebrny za 2.99,reszta za 3.85 a miodowy czarny za 4.85.Komes za 6.35.Masakra w ciągu miesiąca podrozało o ponad złotówkę.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                        O tym własnie mówiłem, dziś w PiP-ie np wachały się między 2,4 a 2,8 i tak zreszta zawsze chodzą. A tam ze złotówkę drożej. I tak praktycznie na wiekszości.
                        Chyba widziałem po 2,20
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #42
                          W czwartek 31 marca otwierają u mnie duże Tesco. Nie zamierzałem się tam wybierać, zwłaszcza po piwo, a tu tym czasem mam przed sobą gazetkę, a w niej...

                          Gościszewo Naturalne - cena promocyjna 3,29 (z 3,79) !

                          Niestety nie cieszcie się, bo to w dziale "produkty regionalne" (strona 4), więc tylko w najbliższej okolicy, być może także w Trójmieście. Ciekawe czy inne piwa z Gościszewa też tam zagoszczą?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            W czwartek 31 marca otwierają u mnie duże Tesco. Nie zamierzałem się tam wybierać, zwłaszcza po piwo, a tu tym czasem mam przed sobą gazetkę, a w niej...

                            Gościszewo Naturalne - cena promocyjna 3,29 (z 3,79) !

                            Niestety nie cieszcie się, bo to w dziale "produkty regionalne" (strona 4), więc tylko w najbliższej okolicy, być może także w Trójmieście. Ciekawe czy inne piwa z Gościszewa też tam zagoszczą?
                            Nie będę zakładał tematu "NIEpromocje cenowe" ale w krakowskiej Marii 2-3 tygodnie temu kupowałem Naturalne za 3,20. Fakt, plus kaucja

                            Comment

                            • amigo007
                              Senior
                              • 02-2008
                              • 252

                              #44
                              Nie wiem czy to w całej sieci "intermarche" czy tylko w moim sklepie (w gazetce nie ma). Ale właśnie wczoraj w intermarche nabyłem piwo DAB (Dortmunder Actien - Brauerei). Oryginał produkowany w Niemczech w Dortmundzie. Puszka 500ml, wersja 5% alk. obj. (są też chyba wersje 4,8%). Cena 1,99zł.

                              Comment

                              • podswierkiem
                                Senior
                                • 11-2010
                                • 796

                                #45
                                W gazetce Reala ważnej w dniach 31.03-06.04.11 r. 10-pak Łomży niepasteryzowanej 0,33 l. za 19,49 zł.
                                "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                                Niechybnie brakuje tam nas!
                                Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                                Niejeden już zginął kwiat!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎