Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
    Niektóre tanie (lub tańsze) piwa są niezłe ,może nie powalają smakiem ,ale za około 2 złote można się napić Naturalnego z Ambera, Mocnego Kuflowego czy Góralskiego z Grybowa nie patrząc na promocje.
    masz szczęście dipeone, że możesz kupić wogóle kupić te piwa i w dodatku tak tanio. Ja mogę w tej cenie kupić jedynie Lipcowe z browaru Jagiełło ... i to nie zawsze
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
      masz szczęście dipeone, że możesz kupić wogóle kupić te piwa i w dodatku tak tanio. Ja mogę w tej cenie kupić jedynie Lipcowe z browaru Jagiełło ... i to nie zawsze
      To co, do sklepiku w Puławach (który znasz) nie dowożą? No to trzeba namówić właściciela.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Fala
        Senior
        • 07-2004
        • 671

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        To co, do sklepiku w Puławach (który znasz) nie dowożą? No to trzeba namówić właściciela.
        niestety nie dowożą, spytam go przy okazji, ale na razie to nie ma tam piw tańszych niż 3PLN. Obawiam się, że większych promocji na piwo nie ma się co spodziewać
        Edit
        Przepraszam są ... piwa z koncernowe. Stoją na dolnej półce
        Last edited by Fala; 09-04-2011, 16:40.
        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
        Admin ma zawsze rację

        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

        Comment

        • rysioz
          Senior
          • 10-2007
          • 144

          #64
          Bytom ul Podgórna Brackie Pale Ale-3,60zł

          Comment

          • grishmacko
            Junior
            • 02-2011
            • 12

            #65
            Budweiser

            W Lidlu Budweiser w cenie 2,49 za butelkę. radzę się pospieszyć

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grishmacko Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) radzę się pospieszyć
              A czemuż to?
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • amigo007
                Senior
                • 02-2008
                • 252

                #67
                A co taki dobry? Nie piłem i serio pytam, warto spróbować? Słyszałem że trochę wodniste to piwo.

                Comment

                • grishmacko
                  Junior
                  • 02-2011
                  • 12

                  #68
                  oczywiście kto chętny, powód prosty. Cena strasznie niska, z doświadczenia wiem, że w każdym lidlu mają 2 góra 3 palety i piwko znika naprawdę szybko.

                  Comment

                  • grishmacko
                    Junior
                    • 02-2011
                    • 12

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amigo007 Wyświetlenie odpowiedzi
                    A co taki dobry? Nie piłem i serio pytam, warto spróbować? Słyszałem że trochę wodniste to piwo.
                    osobiście lubię ten browar. jest gorycz, pod koniec wyczuwalna mocniej. Do tego lekko gazowane.W sklepach widuje za więcej niż 4złote. A tutaj w takiej cenie, butelka bezzwrotna.Jeśli nie piłeś, naprawdę polecam.Polskie browary komercyjne się chowają

                    Comment

                    • amigo007
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 252

                      #70
                      Dzięki za cynk. Szkoda tylko, że mam kawał drogi do lidla. Przy okazji może zajdę

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grishmacko Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...)Polskie browary komercyjne się chowają
                        Znasz jakiś polski browar nie domowy, który nie jest komercyjnym?
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • amigo007
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 252

                          #72
                          U mnie w mieście to w ogóle ciężko o coś niekoncernowego. Kiedyś udało mi się kupić noteckie (jeden jedyny raz), później już nie do dostania. A te koncerniaki teraz to jeden koszmar (w sensie pogorszenia i tak średniego smaku). Naprawdę będę musiał zajść do tego lidla, ciekawe tylko czy budweiser trafi na dłużej do asortymentu czy to promocja?

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amigo007 Wyświetlenie odpowiedzi
                            U mnie w mieście to w ogóle ciężko o coś niekoncernowego. Kiedyś udało mi się kupić noteckie (jeden jedyny raz), później już nie do dostania. A te koncerniaki teraz to jeden koszmar (w sensie pogorszenia i tak średniego smaku). Naprawdę będę musiał zajść do tego lidla, ciekawe tylko czy budweiser trafi na dłużej do asortymentu czy to promocja?
                            Gdzie mieszkasz, może będę w stanie tobie pomóc?
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Znasz jakiś polski browar nie domowy, który nie jest komercyjnym?
                              Zamkowy w Radomiu.
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zamkowy w Radomiu.
                                No wolne żarty! Jest to typowy browar domowy tyle , że mieści się w garażu.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎