Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gab, Konstancin Jasny Pełny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Gab, Konstancin Jasny Pełny

    Piwo gotowe do oceny

    Z datownikiem - z Gaba!
    Last edited by Pendragon; 11-01-2011, 18:39.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty. [4]
    Piana: Początkowo bujna, ładna. Po kilku minutach opada do cienkiej warstwy, by ostatecznie zostawić pierścień. [4]
    Zapach: Początkowo przyjemny, słodowo-chmielowy. Po jakimś czasie staje się bardziej słodowy ze zbożowym tłem i traci na uroku. [4]
    Smak: Początek orzeźwiający, lekko kwaskowy z mieszającą się słodowością w tle. Po chwili dociera całkiem mocna i przyjemna gorycz. Długo zostaje w posmaku. W tle lekko zbożowe posmaki. Bardzo dobre. [4.5]
    Wysycenie: Dobre, początkowo wysokie, przez co nadaje piwu orzeźwiający charakter. [4.5]
    Opakowanie: Pionowy napis na etykiecie z drzewem w tle. Trochę razi kolorystyka i napis "piwo jęczmienne". Na kontrze podane parametry, a kapsel z logo browaru. [4]
    Uwagi: Partia 12.04.11 z datownikiem z GABa.

    Moja ocena: [4.225]
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • ender140
      Senior
      • 11-2010
      • 107

      #3
      Co się stało z tym piwem? Od jakiegoś czasu w ogóle nie można go dostać. A jest naprawdę bardzo dobre.

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #4
        Przestali je robić w GAB-ie, robią je w Konstancinie. U mnie na wsi jest.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • ender140
          Senior
          • 11-2010
          • 107

          #5
          A, jasne, zły temat, sorry.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎