Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Chyba jednak tak.
    Chyba jednak tak. Bo mnie się akurat ze skunem kojarzy. Nic na to nie poradzę Ale wiele osób na tym forum też tak to widzi więc coś w tym musi być.
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba jednak tak. Bo mnie się akurat ze skunem kojarzy. Nic na to nie poradzę Ale wiele osób na tym forum też tak to widzi więc coś w tym musi być.
      Nie chodzi o to co się komu z czym kojarzy. Chodzi o to, że w literaturze ten związek jest określany, jako zapach skunksa. Na LSP dopytywałem Czesa i okazuje się, ze ten związek jest jednym z tworzących wydzielinę skunksa. Nie wiem ilu forumowiczów czuło wydzielinę skunksa i mogą się wypowiadać, ja opieram się na tym co podaje literatura, a ta podaje, że jest to zapach skunksowy.
      Last edited by kopyr; 04-12-2009, 22:12.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        A ja poznałem wcześniej zapach piwa z zielonych butelek, a dopiero później poznałem zapach skuna. I piwo z tychże butelek właśnie mi ten zapach przypomina. Stąd też mój post.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • cambridgei
          Senior
          • 05-2009
          • 124

          Ja jestem fanem tego piwa. Przypomina mi Staropramen Premium. Daję 5 i basta :> .
          W poprzednim wcieleniu, z całą pewnością byłem piwowarem

          Pozdrawiam
          Piotr

          Comment

          • TCT
            Senior
            • 04-2007
            • 135

            5 dla piwa przypominającego Staropramena? Bożesztymój toż ja pierozkoów nasmażyla..
            (oczywiście nie odbieram Ci prawa do twoich gustów)
            "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
            art. 86 Konstytucji RP

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cambridgei Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja jestem fanem tego piwa. Przypomina mi Staropramen Premium. Daję 5 i basta :> .
              To może być prawda, dlatego od mnie ma [1].
              blog.kopyra.com

              Comment

              • keto
                Senior
                • 07-2009
                • 388

                Naucz się poprawnie formułować zdania. Takiego bełkotu nie da się czytać...
                Pozdrawiam
                Artur

                Comment

                • krzychal1
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 236

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
                  Naucz się poprawnie formułować zdania. Takiego bełkotu nie da się czytać...
                  Myślę, że to po prostu efekt jakiejś większej degustacji.

                  Comment

                  • keto
                    Senior
                    • 07-2009
                    • 388

                    Krzychal1 poczytaj sobie wszystkie posty Kolegi kiczo022 .
                    Pozdrawiam
                    Artur

                    Comment

                    • Demigod
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 145

                      Łomża Export,odkrycie 2009 roku,muszę przyznać,że najczęściej konsumowane przeze mnie piwo w ostatnich miesiącach.Kupiłem zupełnie przypadkowo w sklepie (w knajpie praktycznie nie do zdobycia poza jedną)teraz poluję na inne produkty tego browaru.

                      Comment

                      • YouPeter
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2379

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
                        Łomża Export,odkrycie 2009 roku,muszę przyznać,że najczęściej konsumowane przeze mnie piwo w ostatnich miesiącach.Kupiłem zupełnie przypadkowo w sklepie (w knajpie praktycznie nie do zdobycia poza jedną)teraz poluję na inne produkty tego browaru.
                        No i małymi kroczkami odchodzimy od Tyskiego Łomża to jedno z lepszych piw ogólnodostępnych, jednak mieszkając w Krakowie masz dużo lepszy wybór smaczniejszych piw. Zajrzyj do Marii na Ruczaju (Kobierzyńska) i spróbuj Noteckiego, Brackiego, piw z Konstancina, a na pewno znajdziesz coś co zasmakuje Ci jeszcze bardziej.
                        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                        Comment

                        • CyboRKg
                          Senior
                          • 04-2010
                          • 593

                          Dostalem wczoraj jedno w prezencie od pana taksowkarza, kiedy zgadalo nam sie o piwach. Mial w bagazniku caly karton
                          Calkiem niezle, lekkie piwko. Dosc mocno nagazowane, piana zbyt duza. Nie udalo mi sie nalac pelnej butelki do kufla za jednym razem, choc mam wprawe (2 lata jako barman). Ciekawy smak, choc jak dla mnie zbyt malo goryczki. Dobre piwko na lato.
                          "Jedno pivo ne vadi!"
                          "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                          Comment

                          • GaryFisher
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 739

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Jasne złoto, może jeszcze nie słomkowe, pikne. [5]
                            Piana: Średnioziarnista, bardzo wysoka, jak u przedmówcy nie zmieściło się na raz do szklanki. Szybko opada. [3]
                            Zapach: Całkiem fajny słodowy z akcentami chmielowymi, bardzo zachęcający jednak trochę za słaby. [3.5]
                            Smak: A tu zupełnie odwrotnie niż w zapachu bo piwo jest zdecydowanie chmielowe chociaż mogłoby być jednak troszkę więcej tej goryczki. Mało słodowa to kompozycja ale jako lekkie piwo na lato moim zdaniem idealne... oczywiście tylko dobrze schłodzone bo w wyższej temperaturze alkohol, który jest wyraźnie wyczuwalny mógłby być niestrawny. [3.5]
                            Wysycenie: Odpowiednie. Bąbelki hasały do samego końca. [5]
                            Opakowanie: Dedykowany kapsel to +, ale brak info o ekstrakcie i to cholerne "Zawiera słód jęczmienny" to już inna historia. Poza tym poprzednia grafika mi się zdecydowanie bardziej podobała ale powiedzmy, że
                            nie jest źle. [3.5]
                            Uwagi: Kupione w: Planet Alkohole w Wawie na Tamce
                            Degustowane przy dźwiękach "Holy Diver" Ronnie Jamesa Dio
                            (Rest In Peace)

                            Jak na wyrób koncernowy naprawdę trzyma Łomża Export poziom całkiem wysoki. Na pewno sprawdzi się jako schładzacz
                            na letni skwar.

                            Moja ocena: [3.6]
                            Last edited by GaryFisher; 18-05-2010, 00:07.
                            Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

                            Comment

                            • GaryFisher
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 739

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
                              Krzychal1 poczytaj sobie wszystkie posty Kolegi kiczo022 .
                              Who's Kiczo022?
                              Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

                              Comment

                              • maniek_pl
                                Junior
                                • 01-2006
                                • 22

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: złoto, kolor idealny [5]
                                Piana: totaly niewypał. opada szybko, nastepnie przez kilka minut unosi sie cienki kożuszek a nastepnie ani śladu po pianie. [2]
                                Zapach: całkiem niezły, z zapachu mogłoby niesco więcej goryczki wyłaniać się [4]
                                Smak: w smaku nie ma jakiejś rewelacji, ale jest mimo wszystko smaczne. Bardzo dobrze pasowałby do posiłku np. grilla [4]
                                Wysycenie: na poczatku intensywnie, kilka minut później nieco słabiej [3.5]
                                Opakowanie: opakowanie wspaniałe w swojej prostocie czytelne, dość łatwo wypatrzeć je na półce sklepowej choć czasami mylę to piwko z Perłą [5]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [3.875]
                                Piwo z rana jak śmietana

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎