Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.04.30 - 10. Bialska Giełda Birofiliów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • centurion
    Junior
    • 02-2011
    • 5

    2011.04.30 - 10. Bialska Giełda Birofiliów, Biała Podlaska

    Witam!!!
    Bractwo Piwne Ziemi Podlaskiej ma przyjemność zaprosić na X Bialską Giełdę Birofiliów w dniu 2010-01-30.
    Miejsce giełdy takie jak w poprzednich latach- ulica Janowska przy pubie "Osjann".
    Z uwagi na skromny jubileusz przewidujemy: wydanie podstawek giełdowych, degustację piw domowych, pokaz warzenia piwa i parę innych atrakcji
    W piątek jak zawsze impreza przedgiełdowa przy perle, a po giełdzie ognisko do ciemnej nocy...
    To na razie tyle.
    Pozdrawiam
    Maciek Matejuk
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    data mam nadzieję, 2011.04.30
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • centurion
      Junior
      • 02-2011
      • 5

      #3
      Giełda oczywiście odbędzie się 30 kwietnia 2011 roku

      Comment

      • Wojko
        Junior
        • 01-2010
        • 2

        #4
        A o której godzinie zaczynacie??

        Comment

        • EldosPlutos
          Member
          • 02-2007
          • 62

          #5
          Giełda startuje od 7 rano.

          Ja z moją drugą lepszą połową przybędziemy

          Comment

          • centurion
            Junior
            • 02-2011
            • 5

            #6
            Nasza Giełda jak zawsze startuje o 7,00.
            A teraz może garść szczegółów.
            Nasi sponsorzy to:
            Kompania Piwowarska
            Centrum Piwowarstwa
            Pub Osjann
            Patron medialny:
            radiobiper.pl
            "Słowo Podlasia"
            Plan giełdy:
            - 7,00 start
            - od 9,00 pokaz warzenia piwa, degustacja piw domowych
            - od 10,00 wydawanie upominków
            - w międzyczasie konkursy piwne z nagrodami
            - 13,00 zakończenie giełdy.
            O godz. 16,00 rozpoczynamy ognisko pogiełdowe w zacisznym miejscu pod miastem (Grabanów ODR) - w tym samym miejscu, jak na dwóch poprzednich giełdach.
            Atrakcje: piwo domowe kilka gatunków, piwo od sponsora, śpiewy, kiełbaski, miłe towarzystwo etc.
            Prosimy już teraz o potwierdzenie uczestnictwa na ognisku.
            Do zobaczenia na Naszej Giełdzie.
            Serdecznie zapraszamy

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Będę walczył z sennością (po nocnej zmianie), ale pojawię się ze swoim piwem i gadżetami. Piszę się także na ognisko (jak się prześpię), ale nie na długo.

              A to link do zajawki na biperze.
              Last edited by e-prezes; 27-04-2011, 12:17. Powód: uzupełnienie

              Comment

              • centurion
                Junior
                • 02-2011
                • 5

                #8
                Serdecznie zapraszamy, liczę na powiększenie zbioru otwieraczy...

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  #9
                  Pytanie do zmotoryzowanych Warszawiaków jadących do BP

                  Korzystając z okazji, że przebywam kilka dni na rodzinnych kresach we Włodawie, nie omieszkam zawitać na giełdzie w BP. Mam pytanie do ekip(y) Warszawskiej, czy nie mielibyście jednego wolnego miejsca w samochodzie w drodze powrotnej z Białej do Wawy? Będę jechał do Poznania po giełdzie a z pociągami sytuacja nie jest zbyt kolorowa jak na nasz kraj przystało... Dorzucę się parę groszy do paliwa lub oddam w ekwiwalencie piwnym - wedle życzenia. Będę wdzięczny (i spokojniejszy) jeśli ktoś potwierdzi to jeszcze przed giełdą. Bagażu mam tyle co kot napłakał czyli małą torbę podręczną. Tyle! :-)

                  Tomek

                  Comment

                  • centurion
                    Junior
                    • 02-2011
                    • 5

                    #10
                    Zapraszam na spotkanie przedgiełdowe przy Perle Pub "Jedynka" na Rynku (Placu Wolności), pojawię się około 18,30 - niestety nie rozłożyli jeszcze parasoli- nie wiem na co jeszcze czekają...
                    Zapomniałem napisać, że na giełdzie będzie do spożycia zupa od sponsora- tak jak bywa co roku...

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mam pytanie do ekip(y) Warszawskiej, czy nie mielibyście jednego wolnego miejsca w samochodzie w drodze powrotnej z Białej do Wawy?
                      Przykro mi, nas w tym roku nie będzie więc i miejsca w samochodziku niet
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        #12
                        Giełda jak na swój rozmiar kameralna i przyjemna. Wschodnia gościnność nie zawiodła! :-) Kto był, ten pewnie wie o czym mówię. Piwo zimne i smaczne a zupa pieruńsko gorąca, że do teraz mam poparzony język. Organizatorom chciałbym podziękować za giełdę, kolegom kolekcjonerom za miłe towarzystwo i aż dwie wymiany :-P, Krzyśkowi Górskiemu za transport do Białej z Włodawy i Tomkowi i chłopakom za transport do stolicy. E-prezesowi dziękuję za piwo, które za 3h będę miał okazję degustować, bo zostało w lodówce mojej płci pięknej i dziękuję za wypożyczenie kufla do degustacji koledze, co miał stolik niedaleko rozlewaka (przepraszam, ale imię mi wypadło z głowy) i wielkie dzięki dla Ani, żony Sławka za kremik na popękane usta... ;-P

                        Mam nadzieję, że za rok organizatorzy nieco bardziej rozreklamują giełdę to i frekwencja będzie większa, ale jeśli będę w okolicy majówki we Włodawie a nie w Poznaniu, to zawsze chętnie wstąpię do B.P. na giełdę. Choćby po to aby napić się piwa ze znajomymi czy posłuchać przepowiedni naszego warszawskiego medium - Jurka Łopatyńskiego, który w szklanym kuflu wyczytał, że pan żul co się rano napatoczył koło miejsca giełdy zapyta przecierając oczy i lekko kiwając się na nogach "panowie, o co tu chodzi?"...

                        pozdrowienia z Poznania,
                        Tomek

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #13
                          no szkoda, że nie było "zapoznania", bo ja organizatora poznańskiej giełdy nie znam osobiście, a tak to w tłumie wiele twarzy, acz znajomych, choć obcych to wiele się na giełdach się przewija.
                          Last edited by e-prezes; 04-05-2011, 08:50.

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            no szkoda, że nie było "zapoznania", bo ja organizatora poznańskiej giełdy nie znam osobiście, a tak to w tłumie wiele twarzy, acz znajomych, choć obcych to wiele się na giełdach się przewija.
                            No to pierwsze koty za płoty, jak to się mówi! ;-P Następnym razem ja się zrewanżuję piwem, jak bozia da, to z własnego pędzenia... ;-)

                            zdrówko,
                            Tomek.

                            Comment

                            • beny
                              Senior
                              • 03-2001
                              • 984

                              #15
                              Czy można prosić organizatorów o dostarczenie zgody na podstawkę giełdową - dziękuje !
                              Z piwnym pozdrowieniem
                              Radosław Kwiecień

                              http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎