Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jagiełło, Bearnard z kniei

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Jagiełło, Bearnard z kniei

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnorubinowy. [4]
    Piana: Beżowa, obfita, drobna i sztywna. Się utrzymuje. [4.5]
    Zapach: Lekko palony słód i karmel. [4]
    Smak: Tu także lekko palony słód i karmel, sporo jednak za słodkie... [3]
    Wysycenie: Niezbyt wysokie, OK. [4]
    Opakowanie: Może i oryginalne, ale mnie się kojarzy z tłustą makrelą zawijaną w latach 70-tych w sklepie w gazetę... [3]
    Uwagi: Piwo wyjąłem z lodówki, bo potrzebny był wzór lasu do narysowania w pracy domowej. No i się wstrzeliłem czasowo...
    Piwo za słodkie, opakowanie dyskusyjne, polityka (ta sama nazwa, inny browar) wk*****jąca nieco...

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: normalnie brązowy, pod światło ciemnorubinowy, moim zdaniem powinno być bardziej czarniawe [4]
      Piana: ecru, po nalaniu obfita, szybko opada, po kilku łyczkach w kuflu został jedynie cieniutki kożuszek [3]
      Zapach: dość przyjemny, intensywny, lekka wytrawność sfermentowanych owoców z lekkim aromatem palonego słodu [4]
      Smak: dość pełne, treściwe, lekka wytrawność połączona z ledwie wyczuwalnym słodowym posmakiem, jak sama nazwa wskazuje, piwo jest dość misiowate, nie wiem czemu ale podczas picia mam wrażenie jakbym pił wytrawniejszy gatunek miodu pitnego pozbawionego słodkości [4]
      Wysycenie: ogólnie - bez zarzutu [5]
      Opakowanie: opakowanie mi się podoba, zal, ze brak jest kapsla firmowego ale pod taka etykietą nie jest on potrzebny [5]
      Uwagi: Dobre ciemne piwo, na pewno sięgne po nie nie raz jeszcze

      Moja ocena: [4]
      Attached Files
      Last edited by becik; 27-03-2011, 20:21.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pery77
        Senior
        • 03-2011
        • 142

        #4
        Też mi się wydało zbyt słodkie w smaku. Po za tym może być. Nie jakieś wybitne ale całkie dobre. ćhoć gdyby tą słodycz zniwelować to nie wiadomo co by z tego zostało...

        Comment

        • Fala
          Senior
          • 07-2004
          • 671

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Nie ciemne, ale ciemnawe, a dokładnie ciemnobursztynowe. [4]
          Piana: Niezbyt obfita, szybko znika. [3]
          Zapach: Palony słód i karmel, przyjemny, zachęca do wypicia. [4.5]
          Smak: Kompozycja składająca się z 5 rodzai słodów daje całkiem ciekawe połączenie. Jak dla mnie nie jest za słodkie. Nie powala, ale też i nie zniechęca. [4]
          Wysycenie: Odpowiednie. [4.5]
          Opakowanie: To już kolejne piwo spod znaku radomskiego Dionizosa zapakowane w papier. Nie do końca jestem przekonany, czy mi się to podoba. Problem mają w tym przypadku zbieracze etykiet [4]
          Uwagi:

          Moja ocena: [4.1]
          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
          Admin ma zawsze rację

          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎