Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Borys Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Jabłonowo, Borys Mocne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładne, głębokie złoto, wpada w bursztyn i świetnie pasuje do domniemanego ekstraktu. [5]
    Piana: Średnio wysoka, opada do grubej i szczelnej warstwy, lekko osadza się na ściankach. [3.5]
    Zapach: Dość wyraźny, ale nieprzyjemny - czuć tylko mdłą, lekko piwniczną słodowość. [2]
    Smak: O rany, jakie to słodkie! Ulepek! Gdy słodycz trochę ustąpi, daje się wyczuć nikłą słodowość, lekką piwniczną ścierę, słaby alkohol i cukrowe kwiatki w finiszu. Goryczki niemal zero. [2]
    Wysycenie: Wysokie, ale dobrze, bo inaczej byłoby ciężko choć spróbować ten ulepek. [4]
    Opakowanie: Dziwna nazwa, tandetna etykieta bez krzty polotu, zaprojektowana chyba w 2 minuty, straszna wręcz krawatka (zaprojektowana w 10 sekund), dyrdymały na kontrze i tradycyjnie brzydki jabłonowski kapsel. [2]
    Uwagi: Kupione z saperskiego obowiązku, ale chyba nie wypiję do końca. To nie jest nawet typowy mózgotrzep, bo one nie są takie słodkie...

    Moja ocena: [2.4]

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, klarowny. W porządku. [4]
      Piana: Słaba. Niska przy nalewaniu, znika chwilę później. Do zera. [1.5]
      Zapach: Czuć słód, czuć alkohol i czuć dziwną słodycz kojarzącą mi się z tanimi, mocnymi piwami z Jabłonowa. To było do przewidzenia. [2.5]
      Smak: Na kontrze jest informacja, że piwo jest wysokoodfermentowane. Dlaczego więc jest takie słodkie? Słodycz plus alkohol. Dzięki Bogu moje piwo jest baaardzo mocno schłodzone, więc uda mi się je wypić. Podejrzewam, że cieplejszemu mógłbym nie dać rady. [2.5]
      Wysycenie: Niewysokie, lekko podszczypujące. [4]
      Opakowanie: Graficznie etykieta to kwintesencja banału. Brak poważnych informacji na kontrze. Kapsel browaru Jabłonowo. Słaaaabo i nuuuudno... [2]
      Uwagi: Piwo da się wypić, ale tylko gdy jest mocno schłodzone. Wtedy smakiem przypomina niektóre piwa miodowe.
      Piwo zaliczone, dołącza do kolekcji i prawdopodobnie to było nasze pierwsze i ostatnie spotkanie.

      Moja ocena: [2.525]
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #4
        Fotka:
        Attached Files
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Aleosochozi z tym Kwidzynem???

          Comment

          • wrednyhawran
            Senior
            • 07-2010
            • 1784

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            Aleosochozi z tym Kwidzynem???
            To piwo jest podobno robione dla sieci sklepów "Borys" w Kwidzynie.
            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
            Małe Piwko Blog
            Małe Piwko Blog na facebooku
            Domowy Browar Demon

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎