Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brunehaut, St. Martin Brune

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Brunehaut, St. Martin Brune

    Butelka 0,33 litra, alkohol 8 %, eks.brak, kapsel czarny goły
    Kolor - brązowy, mętny
    Piana - drobna, wysoka, nie trwała
    Zapach - wyraźny kawowy
    Gaz - okey, przy otwarciu strzał szampanowy
    Smak - mocne nuty kawowe + owocowe smaczki, wyraźnie słodkie, procenty lekko czuć, lekka goryczka w tle
    Zalecana degustacja.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 3600 - moje 1772 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #3
      Butelka 0,33L, alk. 8 % obj., nowa szata graficzna etykiety.
      KOLOR: ciemnobrązowy, nieprzejrzyste.
      PIANA: obfita, drobnopęcherzykowa, jasnobeżowa. Przez dłuższy czas utrzymywał się kożuszek.
      ZAPACH: początkowo winno-drożdżowy z nutami owocowymi (jabłko, porzeczka, nieco brzoskwini). Po ogrzaniu pojawiły się aromaty octowe z dziwnym, nieco sztucznym, "chemicznym" zapachem.
      SMAK: wytrawne, a nawet kwaskowate. Czuć w smaku owocowość, która jednak jest zdominowana przez octowy oraz dziwny, jakby chemiczny posmak.
      WYSYCENIE: średnio wysokie.
      OGÓLNIE: po nieciekawym triplu z tego browaru spodziewałem się chociaż przyzwoitego brune. Niestety srodze się zawiodłem, piwo było paskudne. Najgorszy belg jakiegokolwiek piłem. Nie wiem, czy to piwo jest tak niskich lotów, czy też trafił mi się zepsuty, skwaśniały egzemplarz. Termin do 04.2018.
      Attached Files
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎