Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 80, Grill de Brasil [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #31
    Gdyby ktoś zdecydował się zajrzeć, niech się nie sugeruje: http://www.browardebrasil.pl/index.php/lokalizacja/

    Jako jeden z "boat-people" chylę czoło, po kilkunastu latach w stolycy y okolycy jednak nie znam miasta...

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Jako jeden z "boat-people" chylę czoło, po kilkunastu latach w stolycy y okolycy jednak nie znam miasta...
      Koniec i bomba , a kto nie wie gdzie jest Brasil - ten Trąba. Mikołaj...
      Łódzka lokalizacja tez nie do końca prawidłowa, ale ktoś kto będzie się tam rozglądał, ten trafi.
      Last edited by Pendragon; 04-08-2011, 15:32.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Maremali
        Senior
        • 05-2002
        • 1953

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wsaczuk Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)
        restauracja działa już prawie normalnie, w każdym razie toalety działają już poprawnie
        (..).
        Tylko ktoś zapomniał je oznakować takim np. trójkącikiem lub kółeczkiem.
        http://maremali.web-album.org/

        Comment

        • coder
          Senior
          • 10-2006
          • 1347

          #34
          Dziś tam byłem i dobrze się bawiłem.

          Plusy lokalu : przestronność i fajny wystrój, łatwo o miejsce, obsługi dużo, sprawna, uśmiechnięta, kompetentna. Widok ślicznych kelnerek w interesujących strojach cieszy oko.

          Jedzenie: średnia krajowa.
          Piwo - niewiele spróbowałem, bo byłem samochodem. Pijalne.

          Dziekujemy wsaczukowi za możliwość oglądnięcia aparatury. Jest dość minimalistyczna, piwowar musi się mocno nagimnastykować, żeby uzyskać jako-taki efekt.

          Jak mówiłem, bawiłem się dobrze, wręcz czułem się po królewsku zewsząd dopieszczany przez miłą obsługę, na pewno jeszcze tak zajrzę.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #35
            Całkiem przyjemny lokal. Przestronne wnętrze plus TV powoduje, że na mecze czasem tam wpadnę. Obłsuga aż za miła - ja czuję się źle jak ktoś mi nadskakuje.
            Piwo - pszenica niestety mało pszeniczna, pils poprawny, słodowy, najlepiej wypada koźlak chociaż trochę brakuje mu treściwości.
            Ale na koźlaczka na pewno tam nieraz wskoczę.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #36
              A jeszcze jedno. Beciku - dziewczyny w Łodzi o niebo ładniejsze
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9732

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Koniec i bomba , a kto nie wie gdzie jest Brasil - ten Trąba. Mikołaj...
                Łódzka lokalizacja tez nie do końca prawidłowa, ale ktoś kto będzie się tam rozglądał, ten trafi.
                Szybka reakcja na konstruktywną krytykę, mapka (warszawska) już jest poprawiona. Teraz to może jutro-pojutrze trafię...

                A w Łodzi z tego zaznaczonego punktu W ZASADZIE widać browar, więc też jestem dobrej myśli.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  A jeszcze jedno. Beciku - dziewczyny w Łodzi o niebo ładniejsze
                  Dla mnie uroda to nie wszystko, wolę uśmiechniętą, miłą, wesołą, żartującą dziewczynę nawet o przeciętnej urodzie - bo taka dla mnie jest atrakcyjniejsza - niż smutna.nadęta, zamknięta, małomówna laseczka z dużymi cyckami. Dlatego uważam że warszawski oddział deklasuje pod tym względem łódzki bo tu dziewczny mają ikrę.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    #39
                    Hmm w tych aspektach o których piszesz nie widziałem żadnej różnicy. Przy okazji stwierdzenia małomiasteczkowa jednak do Łodzi słabo pasują
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • bayern71
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1004

                      #40
                      Wczoraj zajrzałem tam w godzinach przedmeczowych w celu przeprowadzenia rozgrzewki. Pszenicy nawet nie próbowałem (naczytawszy się uprzednio negatywnych ocen). Pils co najwyżej poprawny (piję się go jednak bez skrzywienia). Za to koźlak smakował bardzo dobrze (ciekawe jak będzie z kolejnymi warkami). Karta dań nie jest zbyt bogata ale spokojnie można sobie coś wybrać. Porcje spore, ceny mogłyby być może niższe ale lokal w samym centrum więc dramatu niema.
                      Dziewczyny rzeczywiście przemiłe. Warto zaglądać od czasu do czasu.

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9732

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dla mnie uroda to nie wszystko, wolę uśmiechniętą, miłą, wesołą, żartującą dziewczynę nawet o przeciętnej urodzie [...] z dużymi cyckami.
                        Ja też

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #42
                          Jak to mówi młodzież - padłem
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • PiSmaker
                            Junior
                            • 08-2011
                            • 1

                            #43
                            Witam,

                            Panowie, z całym szacunkiem, ale ten kto wymyślił odzienie dla obsługi kelnerskiej w GdB zrobił to z premedytacją i nieźle facetom "ryje beret" w Warszawie i podejrzewam, że i w Łodzi.
                            Nie to, żebym stronił od takich "widoków", ale...

                            ...Panowie, skupcie się!!!

                            (inna sprawa, czy te nasze "wywieszone jęzory" nie poniżają tych dziewczyn, ale jeśli one się godzą na takie warunki pracy, to OK, mnie nic do tego).

                            Pils - bez wyrazu, jakiś taki płytki, ale wchodzi jak woda, pewnie będzie im tego dużo schodzić
                            Pszeniczne - tragedia póki co, woda z gazem
                            Koźlak - dobry, naprawdę smaczne

                            Jedzenie - w sumie chyba OK, próbowałem tylko mięsiw - jeśli ktoś nie oczekuje fajerwerków w stylu Wierzynka i umiarkowanej ceny za duże porcje, to się dopcha "pod korek".

                            Wystrój lokalu w stylu nowoczesnym, dosyć ciemno (+), dużo miejsca na sali, meble drewniane ale pojedyncze stoliki trochę za małe na spożywanie posiłków nawet w dwójkę (trzeba łączyć).
                            Przy pełnym obłożeniu i np. jakimś ważnym meczu na LCD-kach może tam być naprawdę gwarno i przyjemnie.
                            Reszta kwestii - douczenie i dotarcie się obsługi sali z kuchnią i menedżerką - przyjdzie z czasem.

                            Mają potencjał, potrzebują czasu, potrzebują stałej klienteli.
                            Moim zdaniem jeśli jednak nie poprawią oferty piwnej, to być może wystarczy na przypadkowego Klienta lub na miejskie i podmiejskie "dresiarstwo", które tym kelnerkom już na pewno nie przepuści - nie to co Wy Panowie-gentelmen'i

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiSmaker Wyświetlenie odpowiedzi
                              Witam,

                              Panowie, z całym szacunkiem, ale ten kto wymyślił odzienie dla obsługi kelnerskiej w GdB zrobił to z premedytacją i nieźle facetom "ryje beret" w Warszawie i podejrzewam, że i w Łodzi.
                              Nie to, żebym stronił od takich "widoków", ale...

                              ...Panowie, skupcie się!!!

                              (inna sprawa, czy te nasze "wywieszone jęzory" nie poniżają tych dziewczyn, ale jeśli one się godzą na takie warunki pracy, to OK, mnie nic do tego).
                              A ktoś Ty?

                              Stroje nikomu nie "ryją bereta" (nawet nie wiem co znaczy ta nowomowa), każdy na pewno jest skupiony bardziej na piwie czy jedzeniu, nikt nie ma wywieszonych jęzorów, a dyskusja nikogo nie poniża.
                              Gorzej odziane i bardziej niesmaczne widoki można poobserować siedząc w ogródku patrząc się na ulicę.
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10738

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                                A ktoś Ty?

                                .
                                menager
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎