Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Starovar Lime

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Połczyn-Zdrój, Starovar Lime

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnozłoty, całkiem ładny. [4.5]
    Piana: Drobna, całkiem wysoka. Dość szybko opada do cienkiej warstwy, mocno brudząc szkło. Gruby pierścień i wysepki zostają do końca. [4]
    Zapach: Intensywne cytrusy, ale sztuczne. Przypomina gazowane napoje, tło lekko słodkie. [3]
    Smak: Słodki, słodzikowy początek z nieco sztucznym cytrusowo-kwaskowym tłem. Mało przypomina piwo, prawie nie ma goryczki, ale przynajmniej nieco orzeźwia. [2.5]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4.5]
    Opakowanie: Zielona butelka z etykietą podobną do zwykłego Starovara, tu w zielonej kolorystyce z limonkami. Nie ma podanego ekstraktu, ale kapsel pod sreberkiem nie jest goły. [3]
    Uwagi: Z datą do 07.10.2012.

    Moja ocena: [3.05]
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasnozłocisty, minimalne zmętnienie [3.5]
      Piana: minimalna chwilę po nalaniu, po kilku minutach cieniutki kożuszek na piwie [2.5]
      Zapach: kwasek cytrynowy z lekkim słodowym posmakiem [2.5]
      Smak: orzeźwiający, prawie jak naturalny sok z cytryny przygaszony słodowym posmakiem, ogólnie całkiem miłe zaskoczenie jak na piwo smakowe [4]
      Wysycenie: troszkę za duże [4]
      Opakowanie: średnio mi się podoba szata graficzna Starovara, ot taki taki standard [3.5]
      Uwagi: Gdybym na co dzień pijał piwa smakowe to ta cytrynka/limonka na pewno by u mnie częściej gościła na stole

      Moja ocena: [3.275]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        i samo piwko
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasne złoto, pasuje do tego rodzaju trunku. [4.5]
          Piana: Dość ładna, drobna. Opada do cienkiej warstwy, trochę zostaje na szkle. [3.5]
          Zapach: Chemiczna limonka, jak w tanim napoju gazowanym. Głęboko pod chemia czuć słabo neutralne piwo bazowe. [2.5]
          Smak: Słodzik, chemiczna limonka, trochę piwa bazowego z fajnym chlebowym posmakiem i w zasadzie brak goryczki. [3.5]
          Wysycenie: Trochę za wysokie. [4]
          Opakowanie: Piwo aromatyzowane w zielonej butelce to pomysł dość kiepski. Etykieta sztampowa, kontra okropna. [3.5]
          Uwagi: Pite 31 maja 2012 r.

          Moja ocena: [3.225]

          Comment

          • sasser
            Senior
            • 07-2012
            • 107

            #6
            Piwo dość tanie. Z piany nic nie pozostało, a po zapachu nie rozpoznałem w sumie, co to za piwo. W smaku słodko - kwaśne z przewagą słodkiego. Co dziwne, na końcu czuć słodowość, która zostaje na języku. Gotyczki brak. Piwo na pewno byłoby lepsze, gdyby nie chemia w nim zawarta.

            Comment

            • Myszon007
              Senior
              • 02-2007
              • 1208

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasny złoty, lekko mętny. [4]
              Piana: Gruboziarnista, dziurawa, szybko opada [2]
              Zapach: Syntetyczny aromat cytrynowy z jakby jabłkowym dodatkiem. [2]
              Smak: Sztuczny, słodzikowy z dodatkiem kwasku cytrynowego, nie ma goryczki, pozostawia dziwny posmak. [1.5]
              Wysycenie: Bardzo wysokie, przesadzone nawet jak na piwną oranżadę. [3]
              Opakowanie: Etykietka zgodna z całą serią, na kontrze brak niektórych danych. Flaszka zielona, kapsel goły pod sreberkiem. [2.5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [1.975]
              ♪♫

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎