Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Korzenne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czarnków, Noteckie Korzenne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnorubinowy, klarowny. [4.5]
    Piana: Ciemnobeżowa, trudna do utworzenia. Pomimo nalewania z góry tylko centymetrowa warstwa, która szybko znika do pierścienia. [3]
    Zapach: Całkiem intensywny, słodki, miodowo-piernikowy. W tle korzenne przyprawy i delikatna metaliczność, która szybko znika. [3.5]
    Smak: Gładki, lekko słodki, miodowo-piernikowy początek. Powoli dociera posmak od palonych słodów i korzenne posmaki, jest też delikatna goryczka. Finisz raczej wytrawny z kawowymi smaczkami, ale generalnie nic nadzwyczajnego. [4]
    Wysycenie: Średnie. [4.5]
    Opakowanie: Całkiem ładne, oryginalne. Duża, przeźroczysta butla zamykana krachlą. Parametry podane, brak szczegółowego składu. [4]
    Uwagi: Przywiezione ze sklepu firmowego przy browarze. Według mnie to samo piwo co Gniewosz Korzenne.

    Moja ocena: [3.775]
    Attached Files
    Last edited by Kwadri; 02-04-2012, 17:48.
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemno rubinowy, klarowny pod światło [5]
      Piana: mierna, lekkie ecru, drobna, szybko opada po nalaniu do cienkiej warstwy na piwie [2.5]
      Zapach: zbyt słodkawo-korzenny, zdecydowanie zapach przypraw dominuje [2.5]
      Smak: w smaku dominuje lekko slodkawy smak gożdzików, cynamon też dominuje, lekkie słodowe nuty plus goryczka sa tłem a powinno być na odwrót, dość treściwe [2.5]
      Wysycenie: niezłe, umiarkowane, jednak dla mnie ciut za dużo [4]
      Opakowanie: butelka jak na zdjęciu powyżej bardzo mi się podoba, do tego gustowny tekturowy mundurek [5]
      Uwagi: opakowanie ciekawsze niż zawartość, zakupione w sklepiku przy browarze, piwo nie dla mnie, zbyt duzo przypraw

      Moja ocena: [2.825]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • JanuszJG
        Member
        • 04-2013
        • 73

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemno-bursztynowy. [5]
        Piana: Bardzo drobna, ciemnobeżowa, szybko opadająca. [3]
        Zapach: Coś przepięknego. Intensywny zapach przypraw korzennych i akcenty imbiru. [5]
        Smak: W smaku nie było tak rewelacyjnie, jak w przypadku zapachu. Dominował cynamon, imbir, a w tle akcenty goździków, posmak palonych słodów, nie było przesłodzone. [4]
        Wysycenie: Ciut za duże, mogłoby być trochę mniejsze. [3.5]
        Opakowanie: Całkiem oryginalne, idealne na prezent. Jedynie, co mi się nie podobało, to brak szczegółowego. [4.5]
        Uwagi: Piwo kupione w Sklepie Firmowym w promocyjnej cenie 11,90 zł, wcześniej kosztowało 13 zł. W smaku zbyt intensywnie było czuć cynamon z imbirem i goździkami. Jak dla mnie dodano zbyt mało miodu, ale na pewno sięgnę po nie drugi raz. Piwo godne polecenia. Mogłoby one kosztować 10 zł za butelkę, ale nie ode mnie to zależy...

        Moja ocena: [4.3]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎