Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jagiełło, Jagiełło o smaku cytrynowym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Jagiełło, Jagiełło o smaku cytrynowym

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Lesnick
    Senior
    • 03-2010
    • 153

    #2
    Całkowity niewypał. Kwaśna, zabarwiona ciecz o smaku słodziku i pestek z cytryny, które sprawiają namiastkę goryczki. Moim zdaniem można sobie darować.

    Comment

    • Kwadri
      Senior
      • 10-2009
      • 1216

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty, klarowny. [4]
      Piana: Średniopęcherzykowa, całkiem wysoka. Po kilku minutach wysepki i gruby pierścień. Lekko brudzi szkło. [3.5]
      Zapach: Niezbyt intensywny, cytrynowy, lekko słodki. Czuć, że sztuczny. [3]
      Smak: Lekko słodki początek, goryczka delikatna, w tle cytrynowe posmaki. Zostawia lekką gorzkość, nieco pestkową. [3]
      Wysycenie: Średnie, powinno być nieco wyższe. [3.5]
      Opakowanie: Prosta, jak zwykle pomarszczona etykieta z cytryną. Kapsel golas, brak podanego ekstraktu, do tego butelka mocno ubrudzona klejem. [2.5]
      Uwagi: W składzie aromat naturalny (0,13%), E300 i cukier.

      Moja ocena: [3.1]
      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

      Comment

      • danio_145
        Senior
        • 02-2005
        • 723

        #4
        Powiem krótko - świństwo.
        Gdyby życie miało sens, piwo byłoby 2x tańsze

        Zasada zasadności zasadniczo jest uzasadniona...

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Zwykłe, ładne złoto, klarowne. [4]
          Piana: Średnia, opada do mizernej warstwy. [2.5]
          Zapach: Silny, ale cytryna nie dominuje, nie uderza od razu w nos, stanowi nawet niezłe dopełnienie słodowości. [3.5]
          Smak: Dość mdłe piwo bazowe zostało przede wszystkim dosłodzone i stało się jeszcze bardziej mdłe. Cytryna jest słaba i mocno chemiczna. Całość nieciekawa. [2.5]
          Wysycenie: Nieprzesadne. [5]
          Opakowanie: O, tu Jagiełło potrafi zarządzić. Krzywa, prostacka etykieta zaprojektowana przez najwyżej ucznia podstawówki. [2]
          Uwagi: Pite 19 marca 2012.

          Moja ocena: [3.025]

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: złocisto-bursztynowe, klarowne [5]
            Piana: obfita zaraz po nalaniu, opada powolutku ale zauważalnie, osadza się na szkle małymi krzaczkami [3]
            Zapach: sama cytryna, zero piwnych zapachów [2.5]
            Smak: delikatna treściwość, dominuje cytrynowy, ale bardziej pestkowy smak, daleko w tle lekka słodowość, nie czuć sztuczności choć nie wiem czy sok dodany do piwa (bądź aromat) jest sztuczny bądź prawdziwy, sam podkład na bazie piwa niezły [3]
            Wysycenie: dobre [4]
            Opakowanie: standard smkowego piwa z Jagiełły, czyli byle jak naklejona etykieta z cytrynkami [3]
            Uwagi: Dość ciekawe, cytrynowe piwo, cytryna bardziej gorzkawa niż kwaskowata, może smakować amatorom piw smakowych, mi nie bardzo, zakupione w Kazimierzu Dolnym

            Moja ocena: [2.975]
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • TraczJanusz
              Member
              • 04-2011
              • 74

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złoty, przyjemny dla oka kolor [4.5]
              Piana: Niewiele tej pianki i szybko opadła [2]
              Zapach: Fajny cytrynowy owocowy zapach, bardzo zachęcający. [4.5]
              Smak: Znakomite cytrynowe piwo, chyba najlepsze na rynku piwo a'la cytryna. Dużo lepsze od komercyjnych radlerów i shandy :P. Smakuje jak dobrze skomponowane piwo z sokiem cytrynowym. Czuć delikatną goryczke ale dominuje cytryna i słodki posmak. [4.5]
              Wysycenie: Tradycyjnie piwo od Jagiełły mnie nie napompowało, jednak tym razem może minimalnie za słabo nasycone. [4]
              Opakowanie: Jak zwykle, brudny kapsel, krzywo naklejona etykieta to już standard w tym browarze , mnie się podoba taki regionalizm , minus 0,5 za małą butle typu bombka. [4.5]
              Uwagi: Najlepsze cytrynowe piwo na rynku

              Moja ocena: [4.225]

              Comment

              • ziolka
                Junior
                • 09-2010
                • 1

                #8
                Podczas weekendowego pobytu w Karpaczu zakupiłam to niby piwo o smaku cytrynowym. Niestety po pierwszym łyczku (na którym degustacja się też zakończyła) doszłam do wniosku, że jest okropne. Nie wyczułam żadnej nuty cytrynowej,było kwaśne jakby zepsute. Mój pierwszy raz i takie rozczarowanie

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎