Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

De Graal, SloCK

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    De Graal, SloCK

    Bączek 0,33 litra, alkohol 6,5 %, eks. brak, kapsel zielony goły
    Kolor - pomarańczowy, lekko zamglony
    Piana - drobna, średnio wysoka, trwała
    Zapach - słodko-owocowy, delikatny
    Gaz - okey
    Smak - wyraźnie cytrynowo-owocowy, średni kwasek, średnia goryczka, wyraźna słodycz
    Poprawne

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 4009 - moje 1978 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • GaryFisher
      Senior
      • 10-2009
      • 739

      #3
      De Graal SloCK [a.6.5%]

      Kolor: mętny, jasny bursztyn/pomarańczowy [5]

      Piana: średnioziarnista, biała, może być i wysoka ale opada szybko... kożuch zostaje do końca [4]

      Zapach: łagodny, słodowo-ziarnisto-chlebowy z owocami tropikalnymi, bananami, morelami, delikatnym aromatem chmielu i jakichś ziół, do tego odrobina drożdży, wszystko idealnie zbalansowane, nic nie diminuje, nic niczego nie zakłóca, tylko mógłby ten aromat być trochę bardziej intensywny [4.5]

      Smak: tu już nie jest tak łagodnie, piwo jest dosyć mocno kwaskowe (nie jest to a'la lambicowy ani octowy kwasek, raczej cytryna), początkowy kwasek równoważony jest pełną, słodkawą słodowością, razowcem i owocami tylko po to żeby ustąpić miejsca ziołowo-chmielowej, trochę pestkowej goryczce, a potem szorstkiemu, ziarnisto-cierpkiemu posmakowi, w tle czuć nuty białego wina [4.5]

      Nasycenie: czuć grube bąble na języku ale jest średnie jak na Belga, [5]

      Opakowanie: flaszka-bączek, etykieta zielona, prostacka, nieczytelna i byle jaka ale głosi, że jest to "origineel recept Carl Kins" (czyli wydawane na receptę), kapsel ciemno zielony z datą ważności i numerem partii (wszystko jak na focie sibarha) [3.5]

      Producent: De Graal, Warande 15, 9660 Brakel, Belgia; info@degraal.be; www.degraal.be
      Zakupione w: De Bierkoning w Amsterdamie
      Degustowane: 21.09.2012r. ok. godz. 21:40 (przed wyjściem do pracy) w Haarlemie
      Numer partii i data ważności: LOT11442 05/2013
      Soundtrack: "Live Era '87-'93' CD2" by Guns N' Roses
      Last edited by GaryFisher; 25-09-2012, 16:34.
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎