Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cieszyński Browar Mieszczański, Ciemne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Cieszyński Browar Mieszczański, Ciemne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny brąz z czerwonawymi odcieniami pod żarówkę. [4]
    Piana: Nawet po laniu z góry utworzyła się niewielka, podziurawiona warstwa. Później pierścień. W lanej wersji lepiej. [4]
    Zapach: Całkiem przyjemny i intensywny, palono-kawowy. W tle lekko słodowy, niestety też trochę maślany. Po ogrzaniu lekko owocowy w tle. [4]
    Smak: Od początku palony z lekką kwaskowością. Finisz wytrawny zarówno palony, jak i goryczkowy. W tle jakby chlebowe wstawki. Smaczne. [4.5]
    Wysycenie: Średnie, później trochę brakuje. [4]
    Opakowanie: Litrowy PET z dedykowaną etykietą. Na miejscu podawane w firmowym kuflu na firmowej podstawce. [5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.25]
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy (albo herbaciany ), lekko mętny. [4]
      Piana: Kremowobeżowa, drobna, pierwotnie urosła na 4 cm, po dość krótkiej chwili poważnie się zredukowała... [4]
      Zapach: Karmel przechodzący w toffi, delikatne orzechy. [4]
      Smak: Po toffi w zapachu obawiałem się ulepa, a tu...
      Kwasek i goryczka, po chwili dochodzą orzechy, pojawia się kawa. Mam wrażenie lekkiej stoutowości - lekkiej, bo (jeszcze bardziej niż stout) rozwodnionej. [4]
      Wysycenie: Mimo sporej piany niewysokie, ale do takiego piwa pasuje. [4]
      Opakowanie: Klasyka na wynos, czyli litrowy PET, czarno-biała prosta eta w stylu browaru. [3.5]
      Uwagi: Piwo generalnie smaczne, na szczęście nie przesłodzone, wyszedł taki trochę "polotmavy stout" .

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: pite wieczorem więc dla mnie prawie,że czarny [4.5]
        Piana: prawie nie istniała, jakieś mierne bąble usiłujące zostać pianą ale padły po minucie [1.5]
        Zapach: kakao na wodzie [2.5]
        Smak: w smaku tez posmak czekolady czy kakao, w oddali cieniutkie słodowo-palone akcenty, do ego złośliwy kwasik, nic w tym piwie mi nie smakowało [1.5]
        Wysycenie: zbyt mocno wygazowane [3]
        Opakowanie: fajna etykieta na butelce 0.33, gładki kapsel [4]
        Uwagi: To jakaś pomyłka, nie dopiłem nawet tej malutkiej buteleczki

        Moja ocena: [2.2]
        Attached Files
        Last edited by becik; 22-01-2014, 18:56.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎