Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pražský most u Valšů, Pražský most tmavé

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    Pražský most u Valšů, Pražský most tmavé

    13° Blg, 5,9% alk.
    Kolor: Ciemnobordowy, ciut prześwitujący przy ściankach kufla, lekko mętne.
    Piana: Beżowa, na 3 cm, bąbelki średniej wielkości. Utrzymywała się do 3/4 kufla, potem pozostał kożuszek i dość gęste plamy na ściankach.
    Zapach: Wyraźny i przyjemny, palony słód, kawa i lekka drożdżowość.
    Smak: Tu także słodowa paloność, kawa i czarna czekolada z lekką karmelowością i goryczką, a wszystko to w idealnych proporcjach.
    Wysycenie: W górnej strefie normy ale może być.
    Opakowanie: Wysoki kufel, że firmowy widać dopiero po wypiciu połowy, gdyż napisy są czarne i giną na tle piwa. Podkładki są.
    Uwagi: Smaczny ciemniak. Pite w browarze. 45 kč.
    Attached Files
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    #2
    Tmave jest zdecydowanie najsmaczniejszym piwem z tego minibrowaru.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      Fajnie, że Wam smakuje ciemny Skalak




      dla porównania parametry:

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Pytałem kelnera pokazując na butelkach napis "Pivovar Rohozec" i powiedział, że tylko butelkowe jest nie od nich bo nie mają linii rozlewniczej. Czyżby tak "grubo szyli". Kadzie i tanki zdawały się być czynne. Chyba, że byli na "szkoleniu" z oszustwa w Browarmii lub Bydgoszczy:[?
        Last edited by dadek; 24-02-2012, 00:34.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12118

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          Pytałem kelnera pokazując na butelkach napis "Pivovar Rohozec" i powiedział, że tylko butelkowe jest nie od nich bo nie mają linii rozlewniczej. Czyżby tak "grubo szyli". Kadzie i tanki zdawały się być czynne. Chyba, że byli na "szkoleniu" z oszustwa w Browarmii lub Bydgoszczy:[?
          Według pivovary.info:

          Dle webu si v prosinci 2011 restaurace U Valšů nechávala světlé, tmavé a řezané pivo Pražský most dočasně vařit v pivovaru Rohozec.


          Czyli w grudniu warzyli 2011 w Rohozcu. Moim zdaniem to już trwa dłuższy czas. Lokal nastawiony na klienta rosyjskojęzycznego i wydaje mi się, że bardziej reklamują tą rosyjską wódeczkę (widać na zdjęciu) niż samo piwo.

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #6
            Piłem tmavego we wrześniu ubiegłego roku. O ile pamiętam skalaki z beczki były wówczas odrębnie podpięte. Ale kruszyć kopi o to nie będę, kto ich tam wie, może to był skalak.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎