Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gösser, Spezial

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Gösser, Spezial

    Barwa złocista, lekko płynąca odcieniem miodowym. Klarowna.
    Piana całkiem dobra. Klei się do szkła. Zalega najpierw wysoką czapą, a potem, w trakcie redukcji tworzy ciekawe i mięsiste wzory. Pozostaje do końca na ściankach i w postaci warstewki na powierzchni.
    Przyjemny słodowy zapach, z delikatną chmielową, a może i ziołową nutą.
    W smaku wyraźna goryczka, czuć fajne nachmielenie. Słody pojawiają się na drugim planie. Czuć treściwość, oraz delikatne (nawet delikutaśne, rzekłbym) grzanie od alkoholu. Zrównoważony i przyjemy finisz z pozostającą na podniebieniu goryczką a na języku słodowością.
    Wysycenie jest w górnych rejestrach stanów akceptowalnych. Jeszcze trochę i byłby bum.
    Butelka oklejona na modłę Wielkiej Rzeszy . Dużo złota w zieleni w dość niestandardowych kształtach. W stylu produktów Gossera. Dla mnie estetyka jest jak najbardziej ok. Kapsel dedykowany. Brak ekstraktu. Alkohol 5,7%

    Dobre, treściwe piwo. Z przyjemną goryczką, bez zaskakujących doznań zapachowo-smakowych. Do tego ładnie podane. W swoim stylu zasługuje na 8 w skali 1-10.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎