Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hogs Back, Gardener's Tipple

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    Hogs Back, Gardener's Tipple

    Hogs Back, Gardener's Tipple [a.4%]

    Relax and enjoy "Gardener's Tipple", a refreshing, fruity beer with a hoppy aftertaste, amber in colour and brewed from the finest English Malted Barley and "Choicest" whole English Hops.

    Kolor: miedziano-bursztynowy, ciemny z rubinowym refleksem [5]

    Piana: drobnoziarnista, wystarczająco wysoka, opada umiarkowanie szybko, po 2-3 minutach zostaje gruba obrączka z kożuchem w środku, który dziurawieje dopiero gdzieś w połowie [3.5]

    Zapach: ciężki, owocowo-słodowy z wyraźną nutą chleba razowego, rodzynków i mokrego ziarna i siana, taki wiejski, jak w innych piwach z tego browaru, bardzo przyjemny i ciekawy ale nie wiem czym się różni od innych [4.5]

    Smak: śliwkowo-razowy, ziarnisty, ciężki, goryczka średnia ale dosyć ostra, czuć tą samą nutę mokrego ziarna i siana co w zapachu, poza tym trochę warzyw, miodu gryczanego i rodzynków, pozostawia długi, ziarnisto-chlebowo goryczkowy posmak; dobre te piwa z Hogs Back (aczkolwiek nie pozbawione wad, vide - warzywa) ale mam z nimi problem, nie wiem czym sie różni to od tego z zupełnie inną nazwą, które piłem wczoraj, a tamto od tego z zupełnie inną nazwą, które piłem jeszcze parę dni wcześniej (a to była ekskluzywna, gratisowa dawka bełkotu specjalnie dla purca)[4]

    Nasycenie: średniowysokie, takie być powinno [5]

    Opakowanie: niemożliwa do odmoczenia w calości etykieta z lakierowanego papieru z chmielowym motywem, kapsel w kolorze bardzo ciemny zielony metalik z nadrukowaną datą, butelka prosta 0.5l, na krawatce logo z różowym prosiakiem [5]

    Producent: Hogs Back Brewery Limited, Manor Farm, The Street, Tongham, Surrey GU10 1DE; www.hogsback.co.uk
    Zakupione w: Thistle Food & Wine Victoria Station, City of Westminster, Londyn
    Degustowane: 18.02.2012r. ok. godz. 19:15GMT
    Data wazności: JUN12
    Numer partii: L2083 14:42
    Soundtrack: "Libertad" by Velvet Revolver

    Click image for larger version

Name:	Hogs Back, Gardener's Tipple.jpg
Views:	1
Size:	32,6 KB
ID:	2085731
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6124

    #2
    Kolor - bursztyn.
    Piana - średnia ale na dłużej cienka warstewka i trochę lacingu drobnego, dość ładnego.
    Gaz - średni.
    Aromat - lekki, ziołowy chmiel.
    Smak - słód, ciastka, zioła trawiaste.

    Jakoś nie ma tu nic specjalnego
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎