Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zadyma, Bock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Zadyma, Bock

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobordowy, lekko mętne. Piwo jaśniejsze niż ciemne z tego browaru. [4.5]
    Piana: Beżowa, gęsta, drobniutkie bąbelki, przy podaniu na 3 cm ale opadła momentalnie jak i w innych tutejszych piwach, nie pozostawiając nic oprócz cieniutkiej obrączki przy ściance. [3.5]
    Zapach: Ciemnego słodu z lekkim karmelem, przyjemny ale niezbyt intensywny. [4]
    Smak: Tu także dominuje nuta ciemnych słodów i drożdżowa, doprawiona karmelem i lekkim posmakiem czekoladowym w tle. Dużo bardziej wyraziste niż ciemne ale jednak nie jest to przykład najprawdziwszego koźlaka. Treściwość nie jest za wysoka i nie wyczuwa się w smaku 16° ekstraktu, choć ogólnie jest smaczne. [4]
    Wysycenie: Dość niskie ale mi takie odpowiada. [4.5]
    Opakowanie: Kufel firmowy, podkładek brak. [3.5]
    Uwagi: Smaczne piwo, choć mało nawiązujące do bocka, bardziej przypominające zwykłe ciemne.

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Piwo:
      Attached Files

      Comment

      • kamcio1990
        Senior
        • 11-2010
        • 300

        #4
        Piwo kupiłem na wynos, i muszę powiedzieć że jest nie złe. Jak na (podobno) 16° blg to treściwość jest słaba. Piana to najgorszy element tego piwa. Znikła tuż po przelaniu do kufla. Duża słodowość, alkoholu też jest dosyć, bo czuć go po kilku łykach.
        Bock na wynos kosztował mnie 10 zł. Dostałem go mocno schłodzonego w firmowej butelce. Ciekawostką jest brak daty z terminem ważności piwa.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: brązowo-mahoniowy [4]
          Piana: jasno bezowa, dośc drobna, opada szybko ale do końca zostaje cienka warstwa na powierzchni [3.5]
          Zapach: dość słabo wyczuwalny, lekka owocowa nuta plus lekki słód [3.5]
          Smak: od razu zauważyłem brak treściwości i pełności, w smaku dominuje lekki goryczkowa smak, z tym, ze to gorycz bardziej pestkowa, do tego kawowość, wytrawność oraz podobnie jak i w zapachu owocowe posmaki, ogólnie wszystko dobrze skomponowane [4]
          Wysycenie: dla mnie było zbyt duże [3.5]
          Opakowanie: kupione na wynos w butelce, niestety butelka bez żadnej etykiety ani krawatki/banderoli z nazwą piwa [3]
          Uwagi: Samo piwo było smaczne mimo kilku mankamentów

          Moja ocena: [3.7]
          Attached Files
          Last edited by becik; 21-05-2012, 12:19.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎