Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Żywe (niefiltrowane niepasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Grybów, Żywe (niefiltrowane niepasteryzowane)

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4566

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoto - żółty, mętne. [4.5]
    Piana: Biała, gęsta, drobnobąbelkowa, na około 3 cm. W trakcie picia opadła do grubej obrączki zostawiając nieliczne plamy na szkle. [4]
    Zapach: Przyjemny, mocno słodowy i drożdżowy. [4.5]
    Smak: Bardzo świeży, wyraźna słodowość i drożdżowość, jest też nuta mocno dojrzałych owoców dodająca rześkości, a w tle lekka goryczka bardziej owocowa niż chmielowa. Obecny także typowy dla grybowskich piw lekki piwniczny posmak, ale nie jest zbyt przeszkadzający. [4]
    Wysycenie: Idealne, nie za wysokie, nie przeszkadzające w piciu. [5]
    Opakowanie: Szklanka bez logo, podkładek brak. No i nie ma perspektyw żeby się to zmieniło gdyż browar nie planuje takich inwestycji. [2.5]
    Uwagi: Bardzo treściwe, smakujące świeżo i przyjemnie piwo. Pite w firmowym sklepie przy browarze za 3,40 zł. Szkoda, że tak słabo dostępne, sądzę że miało by wzięcie w piwnych miejscach wśród wielbicieli niemasowej produkcji.

    Moja ocena: [4.175]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4566

      #3
      Piwo:
      Attached Files

      Comment

      • kamcio1990
        Senior
        • 11-2010
        • 300

        #4
        Kupiłem wczoraj to piwo w sklepie specjalistycznym w Rzeszowie. Pani nalała mi je z kranu w cenie 3,49 zł za pół litry. Piwo okazało się być mono mętne, o kolorze bladej pomarańczy, piana kiepściutka. Zapach słodowo-drożdżowy z delikatnymi owocami. Smak głównie drożdżowo-słodowy, goryczka na niskim poziomie. Brakowało mi pełni, dość wodniste. Moim zdaniem zasługuje na ocenę 3+.

        Pani w sklepie powiedziała że Żywe z Grybowa ostatnimi miesiącami zagościło na stałe w kranach zarówno w sklepie jak i w pubie firmowym. Podobno dobrze się sprzedaje i klienci zadowoleni. Podobno browar nie wszędzie chce wysyłać beczki, piwo to traktują raczej jako miejscowy rarytas.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎