Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [AleBrowar] Rowing Jack

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alterbeer Wyświetlenie odpowiedzi
    Lepiej napisz co to za sklep, żeby wiedzieć, który omijać szerokim łukiem
    Może w pierwszej kolejności sprawdzić u producenta.
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

    Comment

    • alterbeer
      Senior
      • 09-2011
      • 138

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
      Może w pierwszej kolejności sprawdzić u producenta.
      Chyba nie do końca tak to powinno działać, dostaję wadliwy produkt -> idę do osoby, która mi go sprzedała. I niech ona idzie z tym dalej (do swojego sprzedawcy hurtownika/dystrybutora), jeśli uważa, że to nie jej wina.

      Poza tym na pierwszy rzut oka widać, że etykieta jest ewidentnie podrobiona (już abstrahując od kolorów, bo mogli zmienić drukarnię spójrz na umiejscowienie kodu kreskowego). No chyba, że przyjmiemy iż AleBrowar zgubił swój stary plik graficzny z etykietą i na szybko musiał im pseudo-grafik sklecić nowy

      Comment

      • Cez
        Senior
        • 01-2003
        • 1789

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alterbeer Wyświetlenie odpowiedzi
        Chyba nie do końca tak to powinno działać, dostaję wadliwy produkt -> idę do osoby, która mi go sprzedała. I niech ona idzie z tym dalej (do swojego sprzedawcy hurtownika/dystrybutora), jeśli uważa, że to nie jej wina.

        Poza tym na pierwszy rzut oka widać, że etykieta jest ewidentnie podrobiona (już abstrahując od kolorów, bo mogli zmienić drukarnię spójrz na umiejscowienie kodu kreskowego). No chyba, że przyjmiemy iż AleBrowar zgubił swój stary plik graficzny z etykietą i na szybko musiał im pseudo-grafik sklecić nowy
        No tak reklamuj piwo w sklepie.

        Kiedyś podwójną etykietę miałem w czeskim kocourze. Ale tutaj jakoś nie widzę, żeby kod kreskowy zmienił umiejscowienie...
        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #64
          Na temat koloru i kodu kreskowego na kontrze niech wypowiedzą się kolekcjonerzy, oni powinni na ten temat wiedzieć więcej.

          Co nie zmienia faktu, że co najmniej jeden z podmiotów - browar lub hurtownia - jest potencjalnym celem kubła pomyj

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #65
            Prowokacja! Naprawdę żenada, ktoś myślał że nikt się nie skapnie
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #66
              W pierwszym kroku proponuję uruchomić CBA. Jak oni nie dadzą rady, zostaje jedynie powołanie komisji sejmowej...

              Comment

              • robo1
                Senior
                • 11-2012
                • 106

                #67
                To może ja się wypowiem skoro rozpętałem burzę, choć wcale nie było moim zamierzeniem nikogo oskarżać to jednak uznałem że trzeba piwoszy z tego forum poinformować o tym co wydało mi się skandaliczne.
                Zostałem już przeproszony przez Przedstawiciela Alebrowaru za zaistniałą sytuację w której omyłkowo zaklejono etykietę choć wydaje mi się, że nie tylko etykieta była problemem. Ja osobiście domyślam się jak funkcjonuje Alebrowar tzn. że nie posiada własnego interesu, więc jest zdany na innych i w związku z tym prawdopodobieństwo zaistnienia róznych sytuacji jest spore i może nie zależeć od właścicieli Alebrowaru. W ramach rekompensaty choć zaznaczam wcale oto nie prosiłem mam otrzymać Rowing Jacka z nowej partii ze sklepu który mi te wadliwe piwa sprzedał.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #68
                  Znaczy się pracownicy Gościszewa brużdżą?
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • nynek
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 274

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Znaczy się pracownicy Gościszewa brużdżą?
                    Kara za to, że AleBrowar chce się od nich wynieść

                    Comment

                    • mannix
                      Member
                      • 11-2008
                      • 45

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kara za to, że AleBrowar chce się od nich wynieść
                      ja równiez mysle, że to jakaś prowokacja. bo niby jaki miałoby cel, aby torpedować swoje plany. konkurencja może się za to obawiać jakości piwek z AleBrowaru. sprawę trzeba wyjasnic do końca, to pewne. aby nie było cienia podejrzeń, że coś z jakościa nie tak. kupilem dziś Rowing Jacka i Sweet Cow z nowego rozlania. oba trzymają poziom, a Sweet Cow jest moim zdaniem lepsze niz poprzednio. czekam z niecierpliwością na Black Hope - póki co nie ma dostawy tego piwa.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        #71
                        Ok ale czy dowiemy się kto odpowiada za fałszowanie daty przydatności do spożycia poprzez naklejenie świeżej kontry? To po pierwsze.
                        A po drugie jednak wynika, że to nie złodziej-paskarz sklep/hurtowania zatrudnia tajną drukarnię i nieudolnie podrabia kontry tylko... no właśnie kto?

                        Comment

                        • mannix
                          Member
                          • 11-2008
                          • 45

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ok ale czy dowiemy się kto odpowiada za fałszowanie daty przydatności do spożycia poprzez naklejenie świeżej kontry? To po pierwsze.
                          A po drugie jednak wynika, że to nie złodziej-paskarz sklep/hurtowania zatrudnia tajną drukarnię i nieudolnie podrabia kontry tylko... no właśnie kto?
                          a czy dzis problemem jest podrobienie takiej naklejki? idziesz do pierwszego z brzegu sklepu papierniczego i prosic papier o odpowiedniej gramaturze i polysku. wkladasz w kolorowa drukarke laserowa i masz prawie oryginal. prawie.... bo wlasnie odcienie kolorów sa inne. w tym wypadku właśnie tak było - co może suerować, że sklep nie sprzedał w odpowiednim czasie piwa i mógł kombinować. nie znam się na dystrybucji piwa, ale co się dzieje z piwem, którego sklep, który je wziął na stan nie sprzedał? wraca do producenta? czy też sklep spisuje sobie je w straty i np. może kombinowac w taki sposób? to by mogło uderzać w producenta.... ale to tylko moje dywagacje.
                          może ktoś z AleBrowaru się wypowie?

                          Comment

                          • PaPe
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 176

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mannix Wyświetlenie odpowiedzi
                            nie znam się na dystrybucji piwa, ale co się dzieje z piwem, którego sklep, który je wziął na stan nie sprzedał? wraca do producenta? czy też sklep spisuje sobie je w straty i np. może kombinowac w taki sposób? to by mogło uderzać w producenta.... ale to tylko moje dywagacje.
                            może ktoś z AleBrowaru się wypowie?
                            Kupowałem Amber Boya i Lady Blanche po 1 zł troszkę po terminie.
                            AB był jak zawsze, Laydy zeszła na psy. Sklep wyprzedawał przeterminowane piwa.

                            Od tego czasu nie widziałem piw Alebrowaru w tym sklepie.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              #74
                              To ciekawa afera jak autor nie pisze o jaki sklep chodzi. Nie interweniuje w sklepie tylko tu, a tu zostaje tylko bicia AleBrowar, nie sklep czy hurtownia. Wypił trzy kwasy i dopiero po tych trzech kwasach się zorientował , że piwa mają podwójne etykiety. Proponuję samemu na butelkę nakleić dodatkową etykietę i proszę napisać tu, że to się nie rzuca w oczy i tego nie widać. Ja zanim w ogóle bym wypił piwo, to zauważyłbym podwójną etykietę, chyba , że to nie byłoby pierwsze piwo i byłby półmrok. Kolorystycznie podrabiana etykieta bardziej pasuje do "oryginału" niż ta "autentyczna", ale może być różnica w interpretacji koloru przez różne aparaty, monitory. Tak samo jak autor nie zarzuca nic AleBrowarowi, ja nie zarzucam nic jemu
                              Inna sprawa, zepsuć dobrze zrobione(piszę dobrze zrobione, bo piłem to piwo z tej warki) piwo z 80 IBU miesiąc po terminie ważności, to chyba trzeba się wyjątkowo starać.

                              Comment

                              • mannix
                                Member
                                • 11-2008
                                • 45

                                #75
                                ponieważ zdecydowana większośc chwali AleBrowar za Rowing Jacka i typuje go na piwo 2012 roku, to takich hejterskich postów może pojawić się więcej. tylko komu to sluży?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎