Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

EDI, Wschowskie Ciemne Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    EDI, Wschowskie Ciemne Niepasteryzowane

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemny, mętny brąz, potrafi budzić niepokój znają moje doznania z Edim [4]
    Piana: bezowa, dośc zwarta, jednak zauważalnie opada nie osadzając się na szkle [3]
    Zapach: kawowy, raczej kakaowy z nutką jakiegoś owocu [3]
    Smak: dość treściwe, dominuje gorycz, leciutka paloność, mały owocowy posmak, a także lekka nuta, której nie potrafię określić, coś jak goździki lub cynamon ale do końca nie wiem co to było, całośc była nawet ciekawa, wypijalna bez większego problemu [3.5]
    Wysycenie: troszkę za dużo bąbelków kluło w usta i język [4]
    Opakowanie: ładna nowa etykieta, brakuje mi tylko firmowego kapsla [4.5]
    Uwagi: Jestem w szoku, pierwszy raz od bardzo dawna wypiłem produkt z Nowej Wsi w całości, choc drugiej butelki tego piwa od razu bym jednak nie wybrał

    Moja ocena: [3.375]
    Attached Files
    Last edited by becik; 01-07-2012, 19:39.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • przemo70
      † 1970-2019 Piwosz w Raju
      • 05-2007
      • 1501

      #3
      Powiem krótko i nie będę się rozpisywał, tuningowane jasne wschowskie zabarwione i aromatyzowane, jakimś sztucznym, bliżej nieokreślonym specyfikiem. Nie polecam
      Save water, drink beer ...

      http://www.parowozy.com.pl/
      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

      Comment

      • TomX
        Senior
        • 09-2004
        • 1035

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemny brąz, mętny. Bardzo mętny. Ale wiecie, tak NAPRAWDĘ bardzo mętny. [4]
        Piana: Niczym na Coca - Coli - przy nalewaniu ogromna, jasno beżowa, ale opada błyskawicznie z charakterystycznym sykiem. Znika do zera. [2.5]
        Zapach: Najlepszy w tym piwie jest właśnie zapach. Bardzo intensywny i intrygujący - słodowo - owocowy, wyraźnie słodki, z nutką miodu (?) [4.5]
        Smak: Wow. Nie przypomina żadnego innego piwa jakie piłem. Lekko słodkie, kwaskowe (w sumie przyjemna, lekka, orzeźwiająca kwaśność) przez co uwypuklają się skojarzenia ze smakami owocowymi - rodzynki, morele, melon (!), jest też delikatny miód (tzn. podłej jakości sztuczny miód, coś jak w starych Krajanach) - niesamowity melanż smaków. Na koniec odrobina posmaku palonego słodu i niezbyt intensywna ale niezbyt przyjemna goryczka. Po przełknięciu zostaje na języku nieprzyjemny, sztuczny, landrynkowy posmak. Coś się obawiam, że jakieś chemiczne aromaty w kotle się znalazły... [3]
        Wysycenie: Dramatycznie za duże - mimo schłodzenia przy otwieraniu butelki miałem gejzer, w szklance piwo bąbelkuje niczym Cola, szczypie w język. [2]
        Opakowanie: Etykieta prosta do bólu, byle jak przyklejona, podane absolutne minimum informacji. Zrobione totalnie na "odwal się". [2.5]
        Uwagi: Wypite do końca bez grymasu zniesmaczenia na twarzy, ale przyjemność z tego wiele nie miałem. Tyle, że kolejny polski browar zaliczony.

        Moja ocena: [3.45]
        Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

        I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

        Comment

        • boksiak
          Junior
          • 05-2011
          • 20

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Zdecydowanie bardzo ciemny [4.5]
          Piana: długo utrzymuje się na ściankach kufla [5]
          Zapach: z nutką słodyczy [4.5]
          Smak: Kilka odmian chmielu, słód palony i wyjątkowa słodycz sprawiły , ze nie mogłem wystawić innej oceny. Osobiście polecam wszystkim spragnionym [5]
          Wysycenie: Mogłoby być większe, aczkolwiek jest to kwestia gustu [4]
          Opakowanie: Ascetyczne ale ma to swój urok, który akurat mi bardzo odpowiada [5]
          Uwagi: Przepyszne piwo ciemne, piana długo utrzymuje sięna powierzchni kufla. Polecam je szczególnie kobietom, które lubią nutkę słodyczy .

          Moja ocena: [4.75]

          Comment

          • natas
            Junior
            • 01-2011
            • 26

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boksiak Wyświetlenie odpowiedzi
            Kolor: Zdecydowanie bardzo ciemny [4.5]
            Piana: długo utrzymuje się na ściankach kufla [5]
            Zapach: z nutką słodyczy [4.5]
            Smak: Kilka odmian chmielu, słód palony i wyjątkowa słodycz sprawiły , ze nie mogłem wystawić innej oceny. Osobiście polecam wszystkim spragnionym [5]
            Wysycenie: Mogłoby być większe, aczkolwiek jest to kwestia gustu [4]
            Opakowanie: Ascetyczne ale ma to swój urok, który akurat mi bardzo odpowiada [5]
            Uwagi: Przepyszne piwo ciemne, piana długo utrzymuje sięna powierzchni kufla. Polecam je szczególnie kobietom, które lubią nutkę słodyczy .

            Moja ocena: [4.75]
            Ty chyba tam pracujesz w tym browarze. Przecież tego ciemnego szpitalnego posmaku bez gazu NIE DA SIĘ pić! Zresztą jak i wszystkich piw EDI

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natas Wyświetlenie odpowiedzi
              Ty chyba tam pracujesz w tym browarze. Przecież tego ciemnego szpitalnego posmaku bez gazu NIE DA SIĘ pić! Zresztą jak i wszystkich piw EDI
              Akurat piwa Ediego są nierówne, zwykle słabe,ale czasem zdarzają się i wzloty, czy może raczej podskoki i trafia sie piwo spokojnie pijalne.

              Comment

              • sandacz
                Senior
                • 01-2007
                • 345

                #8
                Cola z dosypanymi trzema łyżeczkami cukru i sproszkowaną polopiryną, która w zamyśle producenta zapewne miała być chmielem. Są piwa lepsze i gorsze, są dopracowane i mniej udane, ale to "coś", to po prostu s k a n d a l.

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  #9
                  Całkiem przyzwoite piwo,jedynie można się przyczepić do lekkiej "dziwnej słodkości".Piana i nagazowanie w porządku.Kupione na miejscu za 5 zł.
                  mb WOS

                  Comment

                  • boksiak
                    Junior
                    • 05-2011
                    • 20

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ty chyba tam pracujesz w tym browarze. Przecież tego ciemnego szpitalnego posmaku bez gazu NIE DA SIĘ pić! Zresztą jak i wszystkich piw EDI
                    pracuję gdzie indziej, a to piwo mi po prostu smakowało i właśnie tak je oceniłem.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎