Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Gniewosz Bursztynowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    Czarnków, Gniewosz Bursztynowy

    Alk. 5,6% obj. 13,1 e.w.

    Kolor: ciemny czerwony, wpadający w brąz, trudno uznać go za bursztynowy [3,5]
    Piana: jasny beżowy, niestety szybko opada do nikłego kożuszka [2]
    Zapach: karmelowy, lekko stęchły, mało wyrazisty [2,5]
    Smak: tutaj też na pierwszy plan wysuwa się karmel ale tak jak w zapachu psuje wszystko lekko stęchły posmak ścierkowy, delikatna piołunująca goryczka [2,5]
    Wysycenie: niskie [3]
    Opakowanie: litrowa butla z uchem i krachlą, niespotykane [4,5]

    Ogólnie: słaby produkt w ładnym opakowaniu, po którym to opakowaniu spodziewałem się czegoś wyjątkowego. Nie wiem co miała znaczyć nazwa bursztynowe, bo ani kolor ani...
    Najbardziej jestem zadowolony z butli która będzie służyć do piw domowych.
    Attached Files
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Nie jest to Czarnków?

    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Kto ich tam wie. Dodałem piwo jako Czarnków, ale równie dobrze może to być Witnica.
      Otworzą browar w Kamionce, to może zapanuje porządek.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • bob1969
        Senior
        • 02-2008
        • 170

        #4
        A gdzie to-to można zakupić?

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bob1969 Wyświetlenie odpowiedzi
          A gdzie to-to można zakupić?
          W sklepach firmowych Czarnkowa. Ja kupiłem tutaj.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: bardzo ciemnej herbaty, co do koloru bursztynowego...nie kojarzę abym widział takie bursztyny [3.5]
            Piana: mizerota, bezowa, drobna, szybko opada, po kilku minutach cienka warstwa na piwie [2]
            Zapach: zapach za jakimi nie przepadam, przesłodzony, dominuje słodkawy słód [2.5]
            Smak: dośc pełne i treściwe, w miarę lekkie ale fajne misiowatości, dominuje ciekawa gorycz, ni to pestkowa, ni to owocowa (na pewno nie chmielowa), balem sie że to piwo będzie za słodkie ale słodycz jest daleko w nim ukryta [3.5]
            Wysycenie: jak dla mnie bez zarzutu [5]
            Opakowanie: opakowanie podoba mi się, litrowa butelka prosto z Włoch, fajna etykieta [5]
            Uwagi: Dobre piwo, mozna śmiało wrócić do niego

            Moja ocena: [3.15]
            Attached Files
            Last edited by becik; 22-12-2012, 23:13.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎