Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Dionizos] Radomskie Jubileuszowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Zodiak, [Dionizos] Radomskie Jubileuszowe

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnobursztynowe, jak na piwo takich parametrach, zwykły pils to dla mnie za ciemne [3.5]
    Piana: obfita po nalaniu, szybko opadła do kilku babelków [2.5]
    Zapach: lekko słodowy, czuć zapach fermentacji i mysiego futerka [2.5]
    Smak: dominuje metaliczny posmak, dalej mozna wyczuć slodowy posmak, minimalna goryczka [2.5]
    Wysycenie: sprawia wrażenie wygazowanego [3.5]
    Opakowanie: radomska etykieta średnio mi sie podoba, widać szmirowaty papier, gładki kapsel [3.5]
    Uwagi: Wypic i zapomnieć, tego piwa aparat też nie mógł uchwycić

    Moja ocena: [2.65]
    Last edited by ART; 18-08-2012, 13:34.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      #3
      Becik, byś się wstydził takie fotki zapodawać

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złocisty. Dziwnie delikatnie opalizuje. [3]
        Piana: Wielkie bzzzzzz. Choć optycznie dość ładna, drobnoteksturowa, z nieznaczną tendencją do oblepiania szkła. Zacieki na powierzchni do końca. [3]
        Zapach: Wyczułem pomiędzy aromatem słodu także specyficzne mleczne klimaty. Po otwarciu zaś rozszedł się dość wyraźny zapach landrynki... [2.5]
        Smak: Oj, słabiutko. Tępa słodowość o posmakach zrazu podgniłego ziarna w rozwinięciu pozostająca słodkawą, nieco słodzikową nutą na podniebieniu. Rachityczna jedynie goryczka. Do tego... [2]
        Wysycenie: ...tragicznie słabe wysycenie, co w tym przypadku przyczynia się do pięknego samobója. [2]
        Opakowanie: Trudno mi się wypowiadać na temat może i nienajgorszych graficznych aspektów, bowiem etykiety się pomarszczyły jak czoło 100-latka. Faktura, czy jak to się tam nazywa, papieru to toaleciak z nieco wyższej półki.
        Wstyd jak beret... [1.5]
        Uwagi: Coś krzywo poszła ta fermentacja. Albo z okazji jubileuszu ekipa radomska zabawiała się pod Kłodawą w dionizyjskim iście stylu nad kadziami, albo to jakiś nowy znak Zodiaku czy cuś...

        Moja ocena: [2.3]
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9731

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnozłoty, OK. [4]
          Piana: Brudnobiała, drobna, niewysoka i nietrwała, zostaje słaby kożuszek. [2.5]
          Zapach: Generalnie "tani", zatrąca ścierą.. [1.5]
          Smak: Słodowy, słaby posmak alkoholowy, jeszcze do tego jakiś absmak... [3]
          Wysycenie: Trochę za niskie, a to byłaby szansa, żeby nieco "podnieść" to piwo. [3.5]
          Opakowanie: Czarny kapsel, wzornictwo oraz wykonanie robi "niskobudżetowe" wrażenie, na kontrze legenda. [3]
          Uwagi: Kurka, kolejny wymuszony klon niskiej jakości. Po-co-się-pytam...?

          Moja ocena: [2.5]

          Comment

          • Psychomanteum
            Senior
            • 06-2004
            • 207

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Uwagi: Wypic i zapomnieć, tego piwa aparat też nie mógł uchwycić
            A mnie się jednak udało
            Attached Files
            http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
            2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

            Comment

            • wit
              Senior
              • 12-2012
              • 144

              #7
              Niespecjalnie jest o czym mówić. Kolejne przeciętne piwo z Radomia, które spożyłem. Bez przykrości, bez zachwytu, zdecydowanie zbyt kwaskowe. Raczej nie do powtórzenia.

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9731

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wit Wyświetlenie odpowiedzi
                Niespecjalnie jest o czym mówić. Kolejne przeciętne piwo z Radomia, które spożyłem.

                Ech, gdybyż ono było z Radomia, to właśnie byłoby o czym mówić...
                Ja już programowo unikam dionizosów - po pierwsze primo, smak nie powala, po drugie primo, za bardzo nie lubię być walonym w rogi...

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6119

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złoto. [3]
                  Piana: Na początku trochę jest ale potem tylko obwódka. [2]
                  Zapach: Cięższa słodowość w kierunku owocowości. [2.5]
                  Smak: Słodowe, lekko słodkawe, owocowa zbożowość. Lekka stęchlizna. [2.5]
                  Wysycenie: Średnie. [3]
                  Opakowanie: Proste w kierunku prostackiego. Fabryka /browar/ w brązie. Kapsel firmowy "Czarny Kot" reszta grafiki bez zmian. [2.5]
                  Uwagi: Piwo jak na jubileuszowe to bardzo słabe ... jak na przypadkowo-ratunkowe może "warunkowo" być - tylko ta stęchlizna i tak wszystko psuje - nie polecam.

                  Moja ocena: [2.5]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎