Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kowal, Kołobrzeskie Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Kowal, Kołobrzeskie Miodowe

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • telek
    PremiumUżytkownik
    • 05-2011
    • 526

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnożółty, słomkowy, przygaszone, opalizujące [4.5]
    Piana: Biała, bardzo obfita, drobnopęcherzykowa, trwała, oblepiająca szkło [4.5]
    Zapach: Miodowy, słodowy chlebowy, delikatny chmiel, śladowy diacetyl [4.5]
    Smak: Bardzo przyjemna goryczka ;D, słodowość, chmiel, aromat miodu [5]
    Wysycenie: Wysokie [4.5]
    Opakowanie: Bardzo ładna (reprodukcja nieistniejącego Hotelu Strandschloss (Plażowy Zamek) / Domu Zdrojowego) etykieta + krawatka, zgodna z serią "Piwo Kołobrzeskie". Chciałem obciąć pół punkta za brak kontry, ale jeśli miałoby na niej być "Browar Kowal jako pierwszy w północnej Polsce wyprodukował piwo miodowe metodą tradycyjną przy zachowaniu starych receptur. Tradycyjne procesy warzenia tego piwa gwarantują niepowtarzalny aromat i smak. Piwo KOWAL MIODOWE to napój posiadający wyjątkowe walory smakowe, odżywcze i zdrowotne. Dostarcza organizmowi łatwo przyswajalne cukry i białka, a także sole mineralne. Napój ten orzeźwia i pobudza apetyt, działa rozgrzewająco. Chmiel posiada właściwości antyseptyczne, uniemożliwiające rozwój wielu bakterii chorobotwórczych. Obniża napięcie nerwowe. Cudowny złocisty kolor i miodowy aromat nadają mu absolutną unikalność i wyjątkowość. Ulubione przez płeć Piękną. Można je spożywać w postaci „grzańca”." to lepiej, że jej nie ma. Odjąłem za kapsel miekki złoty oraz za niestarannie przyklejoną etykietę (oba niedociągnięcia charakterystyczne dla wszystkich piw Kowala) [4]
    Uwagi: Yes, yes, yes - PIWO miodowe, goryczkowe, z wyczuwalnym słodem, a nie ulepek!

    Moja ocena: [4.675]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎