Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ursa Maior - browar w Bieszczadach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    #16
    Jak pewnie wszyscy wiecie, browar warzy, ale do dodania tego wpisu skłoniła mnie przesyłka, którą właśnie otrzymałem

    Uruchomiono sklep internetowy, gdzie można zamawiać produkty Ursa Maior, w szczególności piwa i birofilia. W pancernej przesyłce (to komplement) dotarło do mnie kilkanaście piw i 3 pokale - piękne Do tego wziąłem pyszny miód

    Ceny rozsądne, wysyłka błyskawiczna - gratuluję!

    P.S. Życzyłbym sobie takiego podejścia np. z Pracowni Piwa, których piwa tak ciężko kupić u mnie w butli.

    Comment

    • abelincoln
      Senior
      • 01-2010
      • 286

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
      Uruchomiono sklep internetowy, gdzie można zamawiać produkty Ursa Maior, w szczególności piwa i birofilia.
      Czy to tylko u mnie tak jest, czy też kliknięcie w "sklep" na stronie browaru (http://ursamaior.pl/) przenosi na stronę o oczyszczalniach ogrodowych? (adres tejże strony wydaje się poprawny: http://sklep.ursamaior.pl/)
      A może sklep jest zupełnie gdzieś indziej?

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #18
        Wszystko już gra, oba odnośniki kierują do http://ursamaior.shoparena.pl/

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
          3 pokale - piękne ....
          Zaintrygowała mnie pojemność - 470 ml. Nie potrafię zrozumieć sensu, chyba jest tak po to, aby się zwykłe półitrowe piwo nie zmieściło na raz.

          Wrażenie robią też gadżety koleckjonerskie: etykieta 4 zł, kapsel 4 zł, a całe piwo 5,60. Nieźle.
          Last edited by Krzysiu; 21-11-2013, 14:39.

          Comment

          • belze
            Senior
            • 02-2004
            • 301

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Zaintrygowała mnie pojemność - 470 ml. Nie potrafię zrozumieć sensu, chyba jest tak po to, aby się zwykłe półitrowe piwo nie zmieściło na raz.

            Wrażenie robią też gadżety koleckjonerskie: etykieta 4 zł, kapsel 4 zł, a całe piwo 5,60. Nieźle.
            Co do etykiety - to nie dziwie się; nie sposób jest zdjąć ją z piwa
            Last edited by belze; 21-11-2013, 14:41.

            Comment

            • gaz4
              Senior
              • 04-2009
              • 192

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belze Wyświetlenie odpowiedzi
              Co do etykiety - to nie dziwie się; nie sposób jest zdjąć ją z piwa
              Spróbuj nalać do środka wrzątku i wtedy spróbować. Lepiej schodzących etykiet tego typu na Polskim rynku nie znajdziesz.

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                #22
                Ja cudowałem i nie dałem rady odkleić ursy nawet na centymetr, ale wprawy nie mam.
                Wsadzenie do ciepłej wody a później zalanie środka butelki wrzątkiem nie dało efektów. Klej taki "silikonowo-gumowaty".

                Cena są jakie są, nie każdy musi kupować :]
                Last edited by dlugas; 21-11-2013, 14:57.
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #23
                  Przekonałeś mnie, nie kupię. Nie lubię, jak ktoś sobie na żywca w cymbał leci.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przekonałeś mnie, nie kupię. Nie lubię, jak ktoś sobie na żywca w cymbał leci.
                    Jaka jest więc cena do przyjęcia?
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gaz4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Spróbuj nalać do środka wrzątku i wtedy spróbować. Lepiej schodzących etykiet tego typu na Polskim rynku nie znajdziesz.
                    Potwierdzam, schodzą pięknie
                    Last edited by dyczkin; 21-11-2013, 22:56.
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jaka jest więc cena do przyjęcia?
                      Takie, jak przeciętne ceny etykiet i kapsli na giełdzie. A przynajmniej, żeby nie były droższe niż piwo nimi oklejone. Ze złota nie są.

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #26
                        Dlatego lepszym wyjściem jest zdjęcie etykiety i kapsla własnoręcznie.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          #27
                          Chwali się, że te pokale to rękodzieło, mają fajny kształt, każdy niepowtarzalny, ale niech to ma jakąś normalną pojemność. Taki pokal o pojemności 0,5l kupiłbym, a takich małopraktycznych dziwadeł jak 470 ml, to nie chcę nawet za darmo, szkoda mi zagracać półki.

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dlatego lepszym wyjściem jest zdjęcie etykiety i kapsla własnoręcznie.
                            No to próbuj ją zdjąć. Mnie się nie udało. Ciężko schodzi nawet z przemysłowym preparatem do usuwania etykiet. Mam wrażenie, że z ekologią nie ma to wiele wspólnego - abstrahując od wściekłości kolekcjonerów.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                              No to próbuj ją zdjąć. Mnie się nie udało. Ciężko schodzi nawet z przemysłowym preparatem do usuwania etykiet. Mam wrażenie, że z ekologią nie ma to wiele wspólnego - abstrahując od wściekłości kolekcjonerów.

                              Moje wszystkie 5 etykiet z Ursy zeszły z butelki prawie, że w idealnym stanie
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jaka jest więc cena do przyjęcia?

                                Potwierdzam, schodzą pięknie
                                te z ursy schodzą? albo miałem kiepski wrzątek albo 15minut moczenia w wodzie i później 20 min z wrzątkiem w środku to za krótko :]
                                albo teraz zmienili klej, albo po prostu jak pisałem nie mam wprawy, bo nie kolekcjonuję et.
                                Last edited by dlugas; 22-11-2013, 12:19.
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎