Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Shepherd Neame, Golden Ale Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Shepherd Neame, Golden Ale Premium

    Warzone przez Shepherd Neame dla sieci supermarketów ASDA.

    Barwa bursztynowo-herbaciana. Klarowna.
    Bardzo ładna, jasnokremowa, mięsista piana. Zaskakująco długo utrzymująca się czapa plus krzaczki na szkle.
    Aromaty chmielowo-słodowe, z przesunięciem w stronę lekko cytrusowej nuty odchmielowej. Wyczuwalna też pewna kwaskowatość.
    Smak bardzo dobrze zbalansowany pomiędzy słodami a chmielem. Te pierwsze wpadają w lekko chlebowe posmaki, uzupełnione są zaś dość rześkimi nutami o cytrusowych nastrojach. Goryczka wyraźnie wyczuwalna, choć może o nieco zbyt ściągającym charakterze. W dalszym tle ziemiste i metaliczne odczucia.
    Nasycenie średnie w kierunku spadającego.
    Opakowanie jak na zdjęciu. O miejscu warzenia świadczą wytłoczenia na butelce i firmowy kapsel. Etykieta w pomarańczowo-czarno-złotym mariażu, w dość typowym wyspiarskim stylu. Estetyczna. Na kontrze w zasadzie niemal same ostrzeżenia i zalecenia
    Ekstrakt niepodany, alkohol 4,5%.

    Jak na piwo produkowane dla sieci supermarketów jest warte pochwały. Poza pewnymi niedociągnięciami w posmakach posiada wszelkie cechy charakteryzujące przyzwoitego eila. 7,5 w skali 1-10.

    Lagrima, dzięki!
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
  • Oskaliber
    Senior
    • 05-2010
    • 727

    #2
    Moje wyglądało tak: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...FZkJ46xbRlcK8w

    Kolor: Złoty, klarowny.
    Piana: Biała, obfita, średnio gęsta, średnio trwała. Opada do obrączki.
    Zapach: Mocna, typowo brytyjska estrowość i kwiatowa chmielowość.
    Smak: Treściwość średnio niska. Lekka podbudowa słodowa, wyraźne estry owocowe, kwiatowa chmielowość, lekkie nuty tostowe. Finisz mocno wytrawny ze średnią, przyjemną goryczką.
    Wysycenie: Średnio wysokie.
    Ogółem: Bardzo dobre. Niepotrzebnie tak mocno nagazowane.
    BeerFreak.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎