Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tumski, Miodowe Ciemne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Tumski, Miodowe Ciemne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: nieprzejrzysta czerń [5]
    Piana: gęsta, ciemno-beżowa, drobna, bardzo długo się utrzymuje, osadza się na szkle malutkimi krzaczkami [4.5]
    Zapach: przyjemny, choć mało wyczuwalny, czuć lekka palność z delikatnym zapachem miodu [4]
    Smak: w smaku wytrawne palone akcenty na delikatnie wybijającej się miodowej nucie, miód jest w tle co bardzo mi się podoba [3.5]
    Wysycenie: za duże [3.5]
    Opakowanie: w lokalu do szczęścia brak mi tylko firmowej podstawki [4.5]
    Uwagi: pite zarówno w wersji beczkowej na miejscu w browarze jak w butelce w domu, opis dotyczy wersji beczkowej, z butelkami coś musi być nie tak gdyż wszystkie zakupione na wynos piwa miały nieprzyjemny, chemiczno-gorzkawy posmak

    Moja ocena: [3.9]
    Attached Files
    Last edited by becik; 28-07-2013, 20:59.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • mrkowal
      Senior
      • 03-2009
      • 155

      #3
      Pite dziś na miejscu w browarze. Pierwsze, co dyskwalifikuje i co niestety dotyczy i kolejnego pitego jasnego to niestety zbyt wysoka temperatura. Browar restauracyjny, który podaje ciepłe piwo!. Ciemne, słodkie i to tyle w temacie. Był piwowar, z którym zamieniłem kilka zdań niestety tak jak i barmanka na pytanie o temperaturę nabierali wody w usta. A na dworze pomimo 29 października słoneczko i 20 stopni. No to, co do jasnej ciasnej jest grane? Piwowar mówił, że mieli poważną awarię i leją ostatki. Dopiero, co naprawił im Schulz instalację i zalali tanki, więc kolejne piwo za 3 tygodnie. Dla tego nie chcieli dać butelek, ale jednak ich namówiłem, więc jak spróbuję z butli to dodam, co myślę o tym wytworze, gdy jest w odpowiedniej temperaturze.
      Ultima forsan

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Na początek minus: niemalże brak piany. Zapach przyjemny, karmelowo-kawowy. Smak jest intensywnie słodki skontrowany kawową goryczą, a po przełknięciu zostaje posmak palonego zboża. Do tego chleb razowy, pumpernikiel, rodzynki i odrobina karmelu. Wszystko jest jednak dosyć mało treściwe, ale to chyba dobrze, bo przy dużej dawce słodyczy większa treściwość mogłaby zalepiać usta. Jak na piwo miodowe wydaje się nawet złożone i interesujące, ale jak dla mnie za słodkie.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎