Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czenstochovia, Witbier

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czenstochovia, Witbier

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bladozłote, mętne, zgodne ze stylem. [4.5]
    Piana: Biała, bardzo drobna, dość wysoka, średniotrwała, ładnie się osadza na szkle. [4]
    Zapach: Generalnie: świeży, orzeźwiający. Powiew ziołowy ze śladami cytrusowymi, w dalekim tle trochę słodu. [4]
    Smak: Smak jak dla mnie trochę zbyt mało wyrazisty: tło słodowe, ale co jeszcze...? Jakiś ślad grejpfrutowy, ale to nieco za mało... [3]
    Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego, dla gatunku i dla browaru rzemieślniczego - OK. [4]
    Opakowanie: Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić (i to czynię), to podanie wita w "zwykłym" szkle browaru. Reszta: wafelki, możliwość kupna na wynos, miła pani barmanka, to same plusy . [4.5]
    Uwagi: Troszkę mnie smak nie "dopieścił", ale mam jeszcze flaszę w lodówce, zobaczymy...

    Moja ocena: [3.65]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      No i właśnie niedawno nadszedł czas na flaszę z lodówki.
      Na początku powiało (dosłownie) grozą, bo po otwarciu przez chwilę miałem wrażenie, że piwo skwaśniało. Ale tylko przez chwilę...
      Smakowo bardzo przyzwoite, moim zdaniem trochę dojrzalsze i bardziej harmonijne, niż pite kilka tygodni temu. Gaz, piana i barwa także OK.
      Szacun, bo było nalane w browarze do mojej butli 06.09, przejechało się ze mną (fakt, chłodzone) do Czech i na zlot i z powrotem, a piłem chyba przedwczoraj...

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #4
        Ekstrakt 12,5
        Alkohol 4,5
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎