Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, [Jako] Jaworowe Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Sulimar, [Jako] Jaworowe Mocne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy. Klarowny [5]
    Piana: Biała, gruboziarnista. Strzela już przy nalewaniu. Po 30 sekundach pozostaje tylko wysepka utrzymywana przez wysokie wysycenie. [2]
    Zapach: Słodowy, owocowy, jakieś delikatne rodzynki. Znośny i nawet pozytywny. Mało intensywny [3.5]
    Smak: Słodowa baza, bez żadnych niepokojących posmaków, chmielu nie stwierdzam. Jest natomiast drażniąca mocna alkoholowa nuta, psująca słodowy charakter piwa. [2.5]
    Wysycenie: Wysokie, utrzymujące się dość długo. [3.5]
    Opakowanie: Puszka 500ml w kolorach czarno-szaro-srebrnych. Z daleka widać że to piwo est mocne [3.5]
    Uwagi: Piwo jak na gatunek Strong Lager - wypijalne. Oprócz alkoholowej nuty nie ma nie jakichś wad powodujących obrzydzenie.

    Moja ocena: [3.025]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złocisto bursztynowy [5]
      Piana: piana średnia, biała, utrzymuje sie nawet dłuższy czas, opada powoli, do końca zostaje kożuszek [3]
      Zapach: wyczuwalny, dominuje zapach słodu [3]
      Smak: dość pełne, czuć goryczkę lekko przygaszoną słodowym oraz minimalnie alkoholowym posmakiem (wyczuwalnym bardziej w słodkości, nie w alkoholu samym w sobie), całośc nieźle zbalansowana [3]
      Wysycenie: troche za duże [4]
      Opakowanie: brzydka puszka, ciemna tonacja [2.5]
      Uwagi: To piwo jest zaskoczeniem bo nie spodziewałem, się po takim mocnym, zakonserwowanym produkcie całkiem pijalnego piwa

      Moja ocena: [3.125]
      Attached Files
      Last edited by becik; 18-06-2013, 18:50.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎