Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

internetowy sklep

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    internetowy sklep

    przed chwilą otrzymałem list informujący o takim właśnie sklepiku dla zbieraczy.

    " (...) nie jest to zwykła strona - jest to wielki sklep z podstawkami, etykietami, kapslami i innymi rzeczami zwi±zanymi z piwem. Możesz tu kupić np. kapelusz kowbojski Browarów Warszawskich, lub wspaniał± ksi±żkę o gatunkach piw, również wiele, wiele starych, niemieckich etykiet od piwa (...)"

    strona jest pod adresem http://www.ZBIERACZ.prv.pl

    ocenę pozostawiam wam, w szczególności zainteresowanym.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • gabryjeluk
    Member
    • 05-2001
    • 67

    #2
    Witam,
    Moglbym zaczac, tak jak w Rejsie : Nie mam nic na przeciwko, wrecz przeciwnie, no ale...

    Moim skromnym zdaniem jesli ktos juz startuje, ze sklepem internetowym, powinien to zrobic bardziej profesjonalnie - chyba wymaganym minimum sa zdjecia oferowanych produktow?
    Jezeli chodzi o ceny oferowanych produktow - niestety nie mam doswiadczenia w tej kwestii, raczej jestem zbieraczem spontaniczny. Bardzo rzadko wzbogacam swoja kolekcje o jakies regularne zakupy.

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      #3
      moze za rok cos z tego bedzie na dzien dzisiejszy prezentuje sie pod kazdym wzgledem
      fatalnie :-(
      Najbardziej denerwujace sa opisy (czesto nieprawdziwe np. stara etykieta z browaru Bierzwienna)

      Na 5* przyznaje 1* (za checi)


      ------------------
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radoslaw Kwiecien
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • djot
        Senior
        • 05-2001
        • 621

        #4
        Niestety, muszę przyznać rację poprzednikom. Bez zdjęcia z samego opisu ciężko wybrać towar. Biorąc przy tym pod uwagę występujące czasem niuanse na birofiliach można wydać niepotrzebnie pieniądze.
        Ale miejmy nadzieję, że będzie lepiej. Ja ze swojej strony deklaruję zaglądanie od czasu do czasu do sklepiku.
        Pozdrawiam

        Comment

        • Misiekk
          Senior
          • 05-2001
          • 913

          #5
          Cze
          Gdyby na tej stronie były także zdjęcia opisywanych podstawek (to akurat mnie interesuje) to byłoby ok. Ale nie jest!!!
          Misiek
          Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎