Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piwo - gdzie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    piwo - gdzie

    Mamy temat - "piwo ogólnie" oraz "piwo szczególnie", a ja proponuję, żeby zrobić temat "piwo - gdzie", przy czym chodzi o miejscowości, w których byliśmy, jesteśmy lub będziemy, co możemy polecić, a co odradzić. Zrobiłem już takie lotne patrole, wrażenia są opisane na Pubnecie, ale sam nie jestem pewien, czy to dobre miejsce. Chciałbym więc poddać tę propozycję pod dyskusję.
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    jezdem za a nawet przeciw. okres letni - każdego gdzieś nosi po Polsce i nie tylko.
    można więc śmiało reklamować lub wprost przeciwnie różne miejsca.ja już dziś deklaruję pod koniec lipca podzielić się wrażeniami z okolic Bielkówka, gdzie będę zbijał bąki i popijał amberka i nie tylko przez prawie 3 tygodnie
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Jestem również za! Będzie to taki przewodnik, super!
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Tak gdzieś pod koniec roku taki przewodnik możnaby wydać w postaci książkowej, oczywiście bogato ilustrowany wspomnieniami forumowiczów z imprez. Dodatkowo suplement: piwo szczegółowo Przecież to aż się prosi, żebyśmy byli lepsi od Bikonta z "Wyborczej", trzeba tylko trochę chęci i jakiś podręczny notatnik, każdy z nas odwiedza lub widzi co roku dziesiątki miejscowości i setki knajp.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Spróbuję, montując nowy sposób na Pub.Net takie tematyczne gałęzie forum puknąć w Browarze, żeby wszystko było w jednym miejscu.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Jestem za, coś takiego chodziło mi po głowie. Nawet od pewnego czasu robię notatki.Mogą to być np. knajpy, sklepy, muzea, browary nastawione turystycznie itp.

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              Przypominam się z tematem, opinie ogólnie są pozytywne, ale tak poza tym zapadła cisza ...
              Chociaż sam też nie jestem bez winy ...
              Dzisiaj miałem w planie zrobić Kostomłoty, ale tak leje, że musiałbym wziąć rower wodny.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                no to widzę Krzysiu że mamy całkiem zróżnicowaną pogodę, u mnie upał jak cholera...

                a co do piwo gdzie, może być, juto będzie nowa odnoga.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Jak sie obudziłem około 5.30, też świeciło słońce i było 19 stopni. Od siódmej leje totalnie i jest 13 stopni. Ale ptaki zaczynają śpiewać, więc będzie już chyba koniec deszczu. Coś tam się nieśmiało przeciera.

                  Comment

                  • grzech
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 4592

                    #10
                    Popieram inicjatywę Krzysia, dołączając się do grupy nacisku.

                    Panie i Panowie - do dzieła !!!!

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎