Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce / Strzelec, DiT

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • profesor
    Senior
    • 10-2001
    • 174

    #16
    DiT nie jest dobry w smaku ale do upicia sie dla dzieci, ktore nie maja zbyt duzo pieniedzy a smak dla nich nie jest zbyt wazny. Ja nawet dla etykiety sie na razie nie skusilem. Na razie
    profesor

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #17
      Ja piłem jasne butelkowe z Głubczyc w cenie 1,15.
      No coż, ciężko było mi je dopić, ale jakoś zmęczyłem.
      Piwo dobre na impreze, można je pić, i pić, i pić, a ono dalej będzie. Na szczęście mam już etykietkę i nie mam zamiru kupować tego piwa znów.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • And69
        Senior
        • 06-2002
        • 1487

        #18
        Cezar napisal/a
        Piwo "DiT" jest sprzedawane głównie, co zrozumiałe, w sieci "Leader Price".

        Mieszkający w okolicach takich sklepów pijaczkowie bardzo sobie je chwalą.
        I tu mnie zadziwiłeś , według moich informacji DiT robiony jest dla holenderskiej sieci Ahold właścicieli takich sklepów jak hypernova , max i centrum . Z kolei Leader Price należy do Geantów które mają swoje piwa i raczej nie współpracują z konkurencją .

        Comment

        • wasyl
          Gość
          • 05-2003
          • 1

          #19
          Cezar napisał(a)
          Piwo "DiT" jest sprzedawane głównie, co zrozumiałe, w sieci "Leader Price".

          Mieszkający w okolicach takich sklepów pijaczkowie bardzo sobie je chwalą.
          jestes pewien, a moze za duzo DIT-ow wypiles .....sprzedaja to w hypernovej i w albercie ...

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23794

            #20
            a co, pamiętasz gdzie sprzedawano DITy dwa lata temu?
            (patrz data postu Cezara)
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #21
              Cezar napisał(a)
              Piwo "DiT" jest sprzedawane głównie, co zrozumiałe, w sieci "Leader Price".
              Hmmm... Z tego co wiem, "DiT" produkowany jest dla Aholda. Ja widuję go w HYPERNOWEJ i ALBERCIE. Napisałem "widuję", ponieważ kupiłem go raz do... podlewania grilla.
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                #22
                Jakie opakowanie takie piwo.Bez komentarza-odradzam!!!!!
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • komcio
                  Junior
                  • 06-2004
                  • 8

                  #23
                  No niestety kolejne piwo robione na zamowienie duzej sieci,smak nawet niezadowalajacy,zapach-tragedia,moze to moje francuskie podniebienie,ale to jedno z najgorszych piw jakie pilem,nie wiem co sklonilo mnie do jego zakupu,ogolnie browar Glubczyce nie nalezy do moich faworytow,porzaka...

                  Moja ocena: [1.9]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎