Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Romus, Marka Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Romus, Marka Strong

    Browar Romus podpuszcza naiwnych. Wchodzę ci ja do sklepiku w Podzamczu (Jura Krakowsko-Częstochowska) i cóż widzą moje bystre oczęta - toż to Warka Strona w butelce 0,33l. Więc chwytam toto w me pazerne łapy i dostrzegam na kapslu podejrzany napis "Romus". Zerkam uważniej na etykietę, i cóż widzę - toż to nie Warka tylko Marka Strong. Etykieta ustylizowana jednak na Warkę - w ciemnym wnętrzu sklepiku można się dać nabrać. Dane "techniczne" Marki takie jak Warki, ale smak... lepiej zapomnieć. Z Romusa tylko Golden nadaje się do spożycia.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Też kupiłem toto, ale przy pełnym świetle. Podszywanie się pod innych, bardziej markowych producentów jest powszechne. W mojej kolekcji mam parę takich "kwiatków".
    Opinia o smaku j.w.

    Comment

    • gabryjeluk
      Member
      • 05-2001
      • 67

      #3
      Nie mialem szczescia lub nieszczescia smakowac podrobek Warki Strong, a to z tego powodu iz juz sama Warka Strong w moim przekonaniu jest paskudnym piwem. Moja opinie zdaja sie potwierdzac rankingi prowadzone na stronach www przez innych milosnikow piwa. Ocena piw wareckich szczegolnie Stronga zawsze byla mierna.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Uwierz mi na słowo, Warka w porównaniu z Marką, to niebo w gębie.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • gabryjeluk
          Member
          • 05-2001
          • 67

          #5
          wierze na slowo nie bede probowal...

          Comment

          • maarrio
            Junior
            • 05-2001
            • 10

            #6
            bezczeszczenie Warki Strong powinno być karalne-tak jak innych zresztą!!!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎