Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trouble, Ór Golden Ale / Deception Golden Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Trouble, Ór Golden Ale / Deception Golden Ale

    Ór - czyli złoto w irlandzkiej odmianie języka gaelickiego. No i niespodzianki nie ma bo taki właśnie kolor ma to piwo. Piana, która początkowo wygląda bardzo okazale szybko znika i nie pozostawia niemal śladu swojej obecności. Nie ma również zbyt wielu śladów obecności dwutlenku węgla i o ile w przypadku tego typu piw nadmiar gazu jest chyba jeszcze gorszy to jednak całkowity jego brak również nie wpływa pozytywnie na ogólne wrażenie.
    W smaku niestety niewiele lepiej - słodkawe a wręcz mdłe i bardzo słabo wyczuwalny chmiel.
    Plus chyba jedynie za estetykę opakowania bo mi się podoba i przyciąga wzrok na półce. Zawartość jednak mnie zawiodła.
    Alk. 4,3% butelka 500ml
    Attached Files
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Wnioskując na podstawie np tego wątku że jesli ulega zmianie jedynie nazwa/marka piwa a samo piwo zachowuje nadal te same parametry to nie zakładamy mu nowego tematu kontynnuje ten wątek opisując piwo pod zmienioną nazwą jako Deception Golden Ale.

    PIANA: nawet jak na ejla słaba, szybko zanikająca. Być może jednak to kwestia nalewania (a w zasadzie na pewno) gdyż jak widać na wcześniejszej fotce nawet i tym piwem można stworzyć sporą pierzynę. Kwestia jedynie jak trwałą.
    NAGAZOWANIE: biorąc za punkt odniesienia liczne ostatnio ejle jakie mam przyjemność spijać to piwo wypada pod tym względem słabo. Gaz praktycznie nieodczuwalny i w zasadzie niewidoczny w postaci najmniejszych nawet bąbli.
    KOLOR: zgodnie z nazwą ma być złoty i taki jest co widać dobrze na foto.
    SMAK: poprawny ale niczym szczególnym nie wyróżniający się ejl. W porównaniu do poprzednio opisywanych przedstawicieli tego gatunku wypada słabiej. Zakup umotywowany jedynie zdobyciem kolejnej etykiety.
    OPAKOWANIE: kopia opakowania piwa z powyższego postu. Ponieważ będąc w sklepie na półce stały piwa zarówno jeszcze ze starą jak i nową nazwą wziołem oba i na zasadzie "znajdź 10 różnic pomiędzy tymi obrazkami" znalazłem jedynie 2. Pierwsza to oczywiście nazwa piwa na ecie głównej, druga to zwrot na kontrze "mega-piwne-korporacje" zredukowany przez właścicieli browaru do "piwnych-korporacji" gdzie to porównują swoje wyroby do wyrobów warzonych na wielką skalę.

    Akurat w przypadku tego piwa różnica ta nie wydaje mi się zauważalna
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎