Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Viking, Einstök Icelandic Toasted Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Viking, Einstök Icelandic Toasted Porter

    Butelka 0,33 litra, alkohol 6 %, eks. brak, kapsel Einstok
    Kolor - czarny jak noc, zero przebłysków
    Piana - beżowa, średnio wysoka, średnio trwała
    Zapach - wyraźny palony słód
    Gaz - ok
    Smak - mocny i wyraźny palony słód, delikatne nuty kawowo-czekoladowe, średnia słodycz, dość lekka goryczka
    Ciekawe

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 4493 - moje 2198 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      #3
      jest może podwójna etykieta ?
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • zgroza
        Senior
        • 03-2008
        • 3597

        #4
        O, islandzkie korpo znalazło w sobie duszę mikrusa!
        Lotna ekspozytura browaru

        Też Was kocham.

        Comment

        • Aleksandros
          Senior
          • 05-2011
          • 352

          #5
          Kolor: Bardzo ciemny brąz. Piwo jest nieprzejrzyste, więc możliwe, że niefiltrowane. 5
          Piana: Niewysoka, niejednorodna. Po chwili redukuje się do cienkiej warstewki. Nie zostawia śladów na szkle. 2
          Zapach: Intensywny. Palony, czekoladowy, trochę mleczny. Przyjemny. 4,5
          Smak: Lekko wytrawny. Czuć mleczną czekoladę, trochę kawy, paloność. Po chwili dochodzi do głosu dość mocna goryczka, w dużej części pochodząca chyba od ciemnych słodów. Po ogrzaniu wyczuwalny lekki alkohol. 4,5
          Wysycenie: Niskie, pasuje. 5
          Opakowanie: Ascetyczne, ale ze smakiem. Głowa wikinga z profilu. Niestety, poza informacją, że piwo zawiera wodę z lodowca i słód jęczmienny, na kontretykiecie znajdujemy tylko marketingowy bełkot. Kapsel firmowy. 3,5
          Uwagi: Dobre piwo. Wypiłem ze smakiem, ale jakbym miał wypić drugie, to chyba bym się męczył. Do degustacji.

          Swoją drogą z kontretykiety wcale nie wynika, że jest warzone w Vikingu. Jest napisane Brewed and bottled by Eistök Ölgerð. Niezły kamuflaż.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            #6
            W smaku kawa zbożowa, czekolada, palone tony. U mnie w składzie podano słody: "lager", monachijski i czekoldaowy. Poprawne piwko

            Aromatic Icelandic roasted coffee subtly bands together with toasted malt undertones in our take on the Baltic Porter.

            Comment

            • yaro74
              PremiumUżytkownik
              • 09-2012
              • 2089

              #7
              Kolor: ciemny brąz, nieprzejrzysty.
              Piana: średnio wysoka, drobna, średnio trwała.
              Zapach: intensywny, palony słód, czekolada, przyjemny.
              Smak: podobnie jak w zapachu nuty palone, mleczna czekolada i kawa. Średnio mocna, przyjemna goryczka.
              Opakowanie: ładna etykieta i kapsel. Na kontrze ze składu podane słody. Z przodu informacja, że piwo jest warzone z dodatkiem islandzkiej kawy palonej.
              Smaczne piwo, trochę za słabo wyczuwalna kawa.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎