Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Pruszcz Gdański, Kossaka 2s/8, Zuza - browary lokalne [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Pruszcz Gdański, Kossaka 2s/8, Zuza - browary lokalne [zamknięte]

    Z Zuzą widać nie jest źle. Posiada już filię w Pruszczu. Asortyment oczywiście taki sam, jak i w Gdańsku.

    Czyli Pruszcz ma już 3 sklepy specjalistyczne, a Starogard żadnego. Panowie właściciele - zapraszam do mnie, jest tu luka
    Z Żabką i Lidlem cenowo nei wygracie, ale są i przecież inne piwa. Zwłaszcza, że klienci znają już czeskie smaki.
    Last edited by Pendragon; 15-10-2012, 10:47.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • beaviso
    Senior
    • 02-2010
    • 215

    #2
    Ja nie wiem czy jest źle czy nie, w sensie ekonomicznym, ale jak w zeszły piątek zaszedłem do gdańskiej Zuzy w Tesco, to wyszedłem z pustymi rękami i uczuciem sporego zawodu. Nie mówiąc o tym, że zniknął jeden regał (stały na nim zazwyczaj Czechy). I w ogóle dlaczego kupno "w miarę lokalnego" piwa (Gościszewo Naturalne, czy Viva Hel) graniczy z cudem? Nie mówiąc o tym, że "ekspedient" nawet nie wiedział o co pytam. Zuza niebezpiecznie dryfuje ku mieliźnie, na której już jakiś czas temu wylądował Anol.

    M.
    Last edited by beaviso; 15-10-2012, 14:33.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Gościszewo akurat ma przerwę technologiczną. Może instalują pasteryzator?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • misha22
        Senior
        • 12-2008
        • 128

        #4
        Ten urodzaj w Pruszczu przypomina mi sytuacje z mazowieckiej Warki gdzie na 4500 mieszkańców naliczyłem 8 myjni samochodowych...
        W niedzielę w okolicach dworca w Gdańsku Głównym szukałem jakiegokolwiek sklepu z piwem i sie niedoszukałem - Bomi w likwidacji, monopol od 13tej.
        Jak żyć?

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Sklep szybko zakończył działalność.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • MajkaK
            Junior
            • 11-2012
            • 5

            #6
            To jak długo funkcjonowała ta Zuza w Pruszczu. Nawet nie zdążyłam do niej zajrzeć. Dziwne bo jak mi się wydaje patrząc na rozwój małych browarów i ilość punktów gdzie można je kupić to można by wnioskować, że jest zainteresowanie i są odbiorcy?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              W Pruszczu jest wystarczająco dużo sklepów z dobrym piwem.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • MajkaK
                Junior
                • 11-2012
                • 5

                #8
                A widzę, że kolega jest ze Starogardu, jak to wygląda u Was? są takie sklepy?

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Od kilku miesięcy żadnego... Sytuację ratują 2 monopolowe z małym kącikiem piwnym plus szeroka obecność Ambera.
                  Last edited by Pendragon; 17-01-2013, 12:11.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Od kilku miesięcy żadnego... Sytuację ratują 2 monopolowe z małym kącikiem piwnym plus szeroka obecność Ambera.
                    Nie masz już dość Ambera?
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Mam, ale żeby się nie nudziło, to raz Remus a raz Naturalny Lepsze to niż to ścierwo - Specjal, którego niestety właśnie piję

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Jurgen
                        Junior
                        • 02-2010
                        • 17

                        #12
                        to Zuza Pruszcz też zamkła ? Pekos co jest ?

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Gdzieś to już napisał - przeprowadził się (a w zasadzie wrócił) do Poznania.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            Wpisy poza tematem zostały usunięte. Temat dotyczy sklepu w Pruszczu.
                            Last edited by ART; 20-02-2013, 09:37.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Antylop
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 1415

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mam, ale żeby się nie nudziło, to raz Remus a raz Naturalny Lepsze to niż to ścierwo - Specjal, którego niestety właśnie piję
                              Ty pijesz Specjala? O w mordę. Nie masz już własnych uwarzonych zapasów, o których niegdyś mi mówiłeś?
                              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎