Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

turystyka piwna (albo: piłem piwo świdnickie)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gizbern
    Gość
    • 07-2001
    • 89

    turystyka piwna (albo: piłem piwo świdnickie)

    Odwiedziłem wczoraj pewien świdnicki browar, realizując Mini Patrol Piwny. Przewodnikiem był Krzysiu, trasa była następująca:

    1. "Mikrobrowar u Prezesa" znany również jako "Oberża Pod Stłuczonym Kuflem z Sobótki-Górki"
    specjalność lokalu: domowe piwo Krzysia (mniam).
    Napój zakąszany oglądaniem zbiorów birofilistycznych. Przyznam się, że kilka razy "wyszły mi gały"
    Mam wrażenie, że jeszcze mi nie zszedł wytrzeszcz
    Ale etykiety etykietami a pić się chce... gazujemy na ukos do miasta.

    2. Mordownia - będzie żal jak takie lokale znikną... lany Namysłów orzeźwił nas po szybkim marszu.

    3. Bunkier - mnóstwo schodów, mało miejsca lecz przyjemnie. Dobry Piast nie jest zły.

    Czas odjazdu ostatniego autobusu nie pozwolił, niestety, na odwiedzenie "Czerwonego Gryfa". Wiem za to, jak tam było z Patrolu Piwnego (tutaj szczegóły ).

    Dzięki Krzysiu. Było super, tylko powrotny autobus strasznie bujał i chyba miał przechył
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Natomiast ja w drodze do domu sprawdziłem "Gryfa" (pobieżnie) i jeszcze raz "Bunkier" (całkiem dokładnie), więc wracałem późno w bardzo dobrym humorze.

    Posprzątanie tych wszystkich gratów kolekcjonerskich, które wyjąłem, zajęło mi pół następnego dnia

    Comment

    • Gizbern
      Gość
      • 07-2001
      • 89

      #3
      Urodzaj to też klęska

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎