Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Olsztyn, Janowicza 4a, Kraina Piw Regionalnych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kazmierz
    Junior
    • 02-2010
    • 1

    Olsztyn, Janowicza 4a, Kraina Piw Regionalnych

    Witam,
    Jakiś czas temu powstał malutki, ale bardzo bogato zaopatrzony sklep z piwami z wielu browarów regionalnych. Regularnie robię tam zakupy i Wam również polecam! Położony jest przy ulicy Janowicza pomiędzy blokami 4 i 10 (nie ma adresu na sklepie a nigdy nie spytałem )
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #2
    warto zajrzec
    ceny lekkoponadpolsrednie
    piw polskich wybor spory
    pint kilka, alebrowarow brak
    do tego kilka czeskich piw
    jakies ukrainskie
    veni, emi, bibi

    Comment

    • lucyna49
      Junior
      • 01-2013
      • 9

      #3
      Kraina piw regionalnych i alkoholi- Janowicza 4a

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kazmierz Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam,
      Jakiś czas temu powstał malutki, ale bardzo bogato zaopatrzony sklep z piwami z wielu browarów regionalnych. Regularnie robię tam zakupy i Wam również polecam! Położony jest przy ulicy Janowicza pomiędzy blokami 4 i 10 (nie ma adresu na sklepie a nigdy nie spytałem )
      Witam adres sklepu jest na paragonie( Olsztyn-Janowicza 4a) To prawda są tam piwa unikatowe np.Jagodowe, Czekoladowe , Bananowe , Grejpfrutowe -> wymieniłam te , które mnie bardzo smakują. Są też czeskie, niemieckie, litewskie, japonskie i wiele innych .Ponad 200 rodzajow jest w czym wybierać. Robiłam imprezę -> zakupiony towar pod wskazany adres przywieziono GRATIS

      Comment

      • shine
        Junior
        • 02-2013
        • 7

        #4
        Witam! Polecam Wam sklepik na Janowicza 4 A "kraine piw". Duzy wybor, ceny bardzo przystepne. Znajdziecie tam m.in.: Pinte, Ale browar, Kormoran, Sulimar, B.Koreb, B.Racibórz, B. Ciechan, B. Fortuna i wiele innych. Duży wobor piw zagranicznych. Z nowosci Racoborskie Rżniete i Niefiltrowane a takze Amber Boy i Black Hope z Ale Browaru.

        Comment

        • canigggia
          Senior
          • 10-2009
          • 451

          #5
          Trzeba będzie odwiedzić ten sklep w weekend
          Browarnik Tomek
          TomCani

          Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23798

            #6
            Proszę sobie nie robić jaj i zainwestować 70 zł / rok za reklamę. Kilka postów poleciało na łączkę, proszę nie nadwyrężać mojej cierpliwości.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • canigggia
              Senior
              • 10-2009
              • 451

              #7
              Byłem dziś w tym sklepiku. Fakt, jest Pinta, AleBrowar, Manufaktura Piwna, Ciechan, Kormoran, Cornelius i coś tam jeszcze, ale sklep robi nieciekawe wrażenie. Jest to sklep chemiczno-przemysłowy z kilkoma półkami zajętymi przez piwo. W sklepie pachnie proszkiem zmieszanym z jakimś płynem. Szczerze mówiąc, bardzo średnio mi takie połączenie pasuje Obsługa ani super sympatyczna ani nie super niesympatyczna. Taka po prostu. Podaje piwo i mówi cenę. Nic więcej.
              Last edited by canigggia; 09-02-2013, 13:32.
              Browarnik Tomek
              TomCani

              Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

              Comment

              • piwosc
                Junior
                • 02-2013
                • 7

                #8
                Obsługa ani super sympatyczna ani nie super niesympatyczna. Taka po prostu. Podaje piwo i mówi cenę. Nic więcej.[/QUOTE]


                Masz rację czsem z doskoku jest tam taki młody łepek, który obsługuje tak jak mówisz i pewnie na niego trafiłeś.

                Comment

                • piwareg
                  Member
                  • 02-2013
                  • 54

                  #9
                  Witam wszystkich forumowiczów i zapraszam do odwiedzania "KRAINY PIW REGIONALNYCH"
                  Informuje, że w DNIU KOBIET 8 marca na chasło "Browar biz" 8% rabatu na piwa regionalne dla wszystkich PAŃ.

                  Comment

                  • piwareg
                    Member
                    • 02-2013
                    • 54

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwareg Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam wszystkich forumowiczów i zapraszam do odwiedzania "KRAINY PIW REGIONALNYCH"
                    Informuje, że w DNIU KOBIET 8 marca na chasło "Browar biz" 8% rabatu na piwa regionalne dla wszystkich PAŃ.
                    Poprawka-HASŁO

                    Comment

                    • shine
                      Junior
                      • 02-2013
                      • 7

                      #11
                      To bedzie trzeba zajrzec w piateczek i zrobic kilka zapasow oraz skorzystac z rabatu

                      Comment

                      • piwareg
                        Member
                        • 02-2013
                        • 54

                        #12
                        Witam. Od dzis w sprzedazy duzo nowych piwek. Na naszych polkach pojawily sie m.in.: czeskie "Skalak" i "Svijanska", "Ale browar", "Koty" z Browaru Radom, "Zawiercie bursztynowe" i "Jurajskie", "Armagedon", "Krajan niefiltrowany", "Cydry" i jeszcze kilka innych nowosci, ktorych w Olsztynie nie znajdziecie. Zapraszam.

                        Comment

                        • piwareg
                          Member
                          • 02-2013
                          • 54

                          #13
                          Witam
                          Dziś mogę wymienić bardziej szczegółowo jakie piwa przyjechały:
                          Skalak 10, 11, 12, 13 oraz nealko
                          Svijany 10, 11, 12, 13
                          Opat 12
                          To były Czechy, a teraz Polska:
                          Krajan Niefiltrowane i Armagedon
                          Zwierzyniec
                          Pyszne (niepasteryzowane) rozlewane przez Browar Zamkowy w Raciborzu
                          Zawiercie Bursztynowe, Jurajskie z Browaru na Jurze
                          Pils z Manufaktury
                          Trybunał trujsłodowy
                          Namysłów niepasteryzowany i pils
                          Ale Browar: Sweet Cow, Amber Boy, Black Hope
                          Gniewosz ciemny
                          oraz
                          Cidre: jabłko, jabłko wytrawne, gruszka, śliwka
                          To tyle z nowości.
                          Mamy też duży wybór piw z: Pinty, Kormorana, Czech, Raciborza, Ciechana, Ambera, Witnicy, Fortuny, Corneliusów, Manufakyury, Dionizosa, Magnusów, Ukrainy oraz wiele innych zarówno z kraju jak i zagranicznych.

                          Comment

                          • krzychu_michu
                            Member
                            • 03-2013
                            • 48

                            #14
                            Witam.
                            "ceny lekkoponadpolsrednie", "ceny przystępne".
                            Mógłby ktoś podać jakieś konkrety bo nie wiem co dla kogo jest przystępne. Nie chcę wchodząc tam nie doznać szoku proszkowo-cenowego Może ktoś zapamiętał z ostatniej wizyty takie bardziej typowe regionalne?
                            Ciechan: wyborny, porter; Kormoran: orkiszowe z miodem, porter; któryś wynalazek z Pinty?
                            Z góry dzięki!
                            Last edited by krzychu_michu; 18-03-2013, 12:23.

                            Comment

                            • piwosc
                              Junior
                              • 02-2013
                              • 7

                              #15
                              Krzychu warto tam zajżeć samemu i sprawdzić ceny.
                              Wszystkich nie pamiętam, ale Porter z Kormorana- 7zł, Ciechan Wyborny- 3,50zł, z Pinty mają spory wybór,ale to co pamiętam to Odsiecz Wiedeńską- 6,30zł (bo ostatnio brałem).
                              Reszty nie pamiętam (z tych o które pytasz), ale jak porównywałem w innych sklepach w
                              Olsztynie to mają najtaniej, a w marketach to juz przesadzają z cenami Kormorana i innych (przynajmniej niektórych)
                              Warto tam zajrzeć, mają sporo piwek których niema w innych sklepach w Olsztynie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎