Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Brytania, Londyn, 816 High Road Leyton, King William IV, Brodie's Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • purc
    Senior
    • 02-2009
    • 650

    Wielka Brytania, Londyn, 816 High Road Leyton, King William IV, Brodie's Pub

    Rewelacyjny pub przy browarze Brodie's w Leyton, wschodniej dzielnicy Londynu. Dojazd metrem Victoria Line do końcowej stacji Walthamstow Central /ok. 20 min. z Victorii/, po wyjściu z metra w prawo i za chwilę znów w prawo w ulicę High Road/ok.10 min. pieszo/.
    Ogromny wybór piw z tego browaru, prawie wszystkie piwa znakomite. Kilkanaście cask ales - Pale Ales i IPY w większości na amerykańskich i nowozelandzkich chmielach, począwszy od - wymieniam tylko te, które piłem - Citra 3,1%, Kiwi 3,8% /Galaxy, Monteuka i Nelson Sauvin/, London Fields Pale Ale 4,0% /Cascade, Citra, Columbus/, London Pale Ale DR RUDI 5% /Nelson Sauvin/, Simcoe Pale Ale 5%, Amarilla 4,2%, Old Street Pale Ale 5,0%/Simcoe, Citra/ ,skończywszy na takich cudach jak White IPA 5% /pszenica i Cascade/, Ice Saison 8.1%.
    Do tego równie znakomie, acz znacznie mocniejsze - piwa z key kega - genialne Hackney Red IPA 6,1 /Citra/ , Hoxton Special IPA 6,6% /Am,Aus i NZ/, Brown Porter 6,3%, Columbus Pale Ale 5%, i wreszcie na koniec Chinook Coffee IPA 7,4%. Było jeszcze parę mocniejszych piw z kega, ale już nie dałem rady.
    Bardzo tanio - 2,45 funta za pintę cask ale oraz 1,70 za 1/2 pinty z kega. /3.40 za całą/.
    Bardzo tanie i smaczne jedzenie - Ł5,50 danie główne, Ł3 za jacket potato.
    Mało ludzi /piątek od 13.30 do 20.30/, sympatyczna atmosfera.
    W tej chwili wg mnie najlepszy pub w Londynie.
    Last edited by purc; 25-11-2012, 17:40.
  • MaDom
    Junior
    • 09-2012
    • 25

    #2
    A od 29 marca 2013 przez 4 dni będzie tam istny zawrót głowy !!!
    Boże, czemuś dał tylko jedną wątrobę......?

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎