Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu - luty? marzec? - ankieta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu - luty? marzec? - ankieta

    Od lat paru chodzi za mną zorganizowanie spotkania połączone ze zwiedzaniem słodowni w Strzegomiu. Ze zwiedzaniem problemu nie ma, ale na samo zwiedzanie tak trochę łyso przyjeżdżać

    Proponuję zatem, co następuje:
    - przyjazd w piątek, wyjazd w niedzielę. Przyjazd dopiero w sobotę też możliwy oczywiście.
    - nocleg w jakimś fajnym miejscu, w którym nie będzie za drogo i udostępnią nam salę na spożycie własnych piw oraz przygotują jakieś papu
    - oprócz zwiedzania, które odbyło by się w sobotę, ok. południa, powtórka któregoś z wykładów, które odbyły się w trakcie WWP - sporo osób było chętnych, które się nie załapały. Wprawdzie z wykładowcami jeszcze nie rozmawiałam, ale trudno gadać, jak się terminu nie zna
    - po części edukacyjnej znowu rozrywkowa - może jakieś piwo uwarzymy - a może tylko wypijemy

    A teraz pytanie, dla którego założyłam ten temat:
    Sezon zimowy obfituje w takie wydarzenia jak sesje na studiach, a dla starszych ferie z dziećmi, zatem w ankiecie zestaw dat, które byłyby do akceptacji przez zainteresowanych takim spotkaniem.

    Kosztów jeszcze nie szacowałam, bo nie wybrałam noclegowni (wybieram się w najbliższym czasie na przeszpiegi), pewnie jakieś 150 - 200 zł
    13
    Druga połowa stycznia
    30,77%
    4
    Pierwsza połowa lutego
    23,08%
    3
    Druga połowa lutego
    46,15%
    6
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #2
    Wasyll za przewodnika?
    Piszę się, wstępnie.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Sezon zimowy obfituje w takie wydarzenia jak sesje na studiach, a dla starszych ferie z dziećmi, zatem w ankiecie zestaw dat, które byłyby do akceptacji przez zainteresowanychtakim spotkaniem.
      Oczywiście pytanie brzmi, tak jak w ankiecie: który z podanych terminów NIE pasuje W poście zjadłam słowo "nie" przed "do akceptacji"
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • josefik
        Senior
        • 05-2006
        • 386

        #4
        To ja przyznaje sie bez bicia nie czytam ze zrozumieniem i sondę zepsułem tu, jak i na drugim forum, głosując na terminy najbardziej pasujące. Choć z drugiej strony dostosuje się bezproblemowo do ogółu.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          No, moja wina - niepotrzebnie skomplikowałam pytanie - chociaż wydawało mi się, że NIE drukowanymi literami wystarczy
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            A teraz pytanie, dla którego założyłam ten temat:
            Sezon zimowy obfituje w takie wydarzenia jak sesje na studiach, a dla starszych ferie z dziećmi, zatem w ankiecie zestaw dat, które byłyby do akceptacji przez zainteresowanych takim spotkaniem.
            Dla jeszcze starszych (naczyciele) ferie w szkołach i wyjazd w związku z tym do Sopotu.
            U mnie pasuje tylko druga połowa lutego
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              Ja też nie doczytałem, ale w sumie najbardziej nie pasowałby mi termin której z giełd (krakowskiej czy warszawskiej) a luty jednak mam wypełniony różnymi rodzinnymi "świętami", więc ostatecznie mój głos jest poprawny.
              Last edited by e-prezes; 28-11-2012, 21:42.

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Wasyll za przewodnika?
                Ja nie warzę. Ale pić mogę

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                - nocleg w jakimś fajnym miejscu, w którym nie będzie za drogo i udostępnią nam salę na spożycie własnych piw oraz przygotują jakieś papu
                Odnośnie noclegów to tak:

                najtaniej chyba będzie w Zajeździe u Emila: 90zł za pokój 2-os. Jednak pokoje są tam tylko 3 i zajazd jest na obrzeżach miasta przy dość ruchliwej drodze.

                Poza tym jest hotelo-restauracja Syrena (centrum miasta) i tam ceny pokoi od 80 - 180zł, jednak nie ma sprecyzowane do końca jakie to pokoje i ile od osoby.

                Dodatkowo hotel Granit w rynku, podejrzewam, żę najdroższa opcja oraz Stragona - też restauracjo hotel, ale cennika nie ma podanego na stronie. Co ważne - jest najbliżej słodowni(kilka minut z buta). Podejrzewam, że cena do niskich należała nie będzie.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Listę noclegów mam opracowaną przez Somka, występują na niej również inne możliwości, ale dzięki za inicjatywę. Miejscówka z 6-cioma łóżkami na pewno nie starczy

                  Póki co mam problem, bo zrobiłam ankietę niejawną przypadkiem i nie wiem, kto się zapisał i tu i na piwo.org, no i "niepasowalność terminów" dość równo się rozkłada - trudno, cza bedzie losować

                  Piszę do moda, żeby mi ankietę naprawił
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                    oraz Stragona - też restauracjo hotel, ale cennika nie ma podanego na stronie.
                    Ale jest na eholiday.pl - 35-55 od osoby.

                    Granit: 1os. 80 zł, 2 os. 100 zł, 3 os. 125 zł, 4 os. 145 zł, apartament 200-250 zł.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      #11
                      W tytule mamy marzec a w ankiecie już nie
                      Mi najbardziej pasowałby marzec, mam wtedy urodziny, żona byłaby bardziej wyrozumiała
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale jest na eholiday.pl - 35-55 od osoby.

                        Granit: 1os. 80 zł, 2 os. 100 zł, 3 os. 125 zł, 4 os. 145 zł, apartament 200-250 zł.
                        No więc Stragona to chyba najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę także lokalizację. Strzegom to małe miasto, do centrum stamtąd jest max 20min.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • josefik
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 386

                          #13
                          W marcu juz sie imprezy zaczynają ZG, Szczecin, może być kłopot z terminem, optowałbym jednak jak w sondzie, styczeń- luty.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #14
                            Nie chcę tam nikogo obrażać, ale Strzegom niewiele oferuje atrakcji i równie niewiele możliwości noclegowych. Sugeruję Świdnicę - są dwa tanie schroniska po kilkadziesiąt miejsc (miejsc z dobrym piwem rówie mało, jak w Strzegomiu, czyli wcale). Do Strzegomia jest 20 minut jazdy, można jechać szynobusem, wysiada się prawie przy słodowni. Gdyby rezerwacja była w domu wycieczkowym OSiR (tam, gdzie kiedyś imprezy pogiełdowe), to trzeba by się spieszyć, bo w ferie bywa spore obłożenie. Mogę rozpoznać sprawę rezerwacji, o ile byłaby taka wola.
                            Last edited by Krzysiu; 29-11-2012, 15:37.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Dyczkin - ten marzec w temacie to taka podpucha trochę, bo jest tak, jak napisał Josefik

                              Krzysiu, pomysł całkiem całkiem z tą Świdnicą! Ale najpierw rozpoznam Strzegom.
                              Atrakcje "na mieście" nie są nam potrzebne - zakładam degustacje piw domowych oraz zapewne jakaś beczułka piwa z zaprzyjaźnionego browaru komercyjnego na dokładkę
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎