Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Żwirki 4, Sklep całodobowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kusak
    Junior
    • 08-2009
    • 2

    Łódź, Żwirki 4, Sklep całodobowy

    Witajcie, chciałbym Wam przybliżyć sklepik mieszczący się na ul. Żwirki w Łodzi - pomiędzy Piotrkowską, a Kościuszki. Nie jestem z nim w żaden sposób związany, jest to po prostu najbliższy sklep całodobowy w mojej okolicy. Jest to zwykły sklep spożywczy, jednak z całkiem ciekawą półką z piwami.

    Sklep zaopatruje się na pewno w Zof-Marze, o czym świadczy chociażby obecność piwa Husyckiego na półce.
    Ceny są całkiem przystępne, atrakcyjniejsze niż w Piwotece, jednak obsługa nie jest do końca świadoma tego, co sprzedaje.

    Z ciekawszych piw udało mi się znaleźć:

    Berliner Pilsner (3,90 + k)
    Jever Pilsner (4,80 + k)
    Senojo Vilniaus
    Stary Mielnik
    piwa z Kormorana
    piwa z Ciechanowa (w tym Porter, Maciejowe)
    Browar Antidotum
    piwa z Fortuny (w tym Komes Porter i Jasny, Miłosław Koźlak itp)
    piwa z Amberu (w tym Grand Imperial Porter w niezłej cenie)
    bączki smakowe z Browaru Jagiełło (czekoladowe itp)
    piwa z Dionizosa

    Trochę tego jeszcze było, ciężko wszystko spamiętać jednym rzutem oka, ale na pewno znajdzie się czego się szuka - polskie, czeskie, niemieckie, czasem różne smaczki rosyjskie, litewskie; jasne, ciemne, portery itd itd..

    Oferta jest raczej rotacyjna i co właścicielom wpadnie w oko to wstawiają do sklepu - przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

    Przyjmują butelki bez paragonu

    Pozdrawiam!
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎