Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bautzen, Fischergasse 6, Spree-Pension (Frenzel-Bräu)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    Bautzen, Fischergasse 6, Spree-Pension (Frenzel-Bräu)

    Przyjemnie położony nad Szprewą w centrum Budziszyna pensjonat z restauracją i minibrowarem. W standarcie jasne i ciemne piwa. W okresie przedświątecznym serwują obecnie specjalne piwo (o korzenno-owocowo-kwaskowej nucie, ciekawe) oraz bocka, który moim zdaniem jest bardziej festbierem, za to świetnie smakującym. Małe piwo około 2 euro, duże niewiele więcej. Ładne miejsce, smaczne piwo, tylko obsługa niezaangażowana (wytatuowana w jakieś liście bluszczu mimoza i jej tleniony koleżka). Poza tym przyjemnie.
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    (wytatuowana w jakieś liście bluszczu mimoza i jej tleniony koleżka). Poza tym przyjemnie.
    Typowe dla NRD

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Browar wyniósł się z tego miejsca nieco na południe, do blaszaka na Humboldtstraße 21a. Przy okazji przebranżowił się z restauracyjnego w minibrowar i jest czynny tylko we wtorki i czwartki od 14 do 20.
      Powstaje pytanie, czy knajpa została? Temat do zbadania dla tych, którzy odwiedzą Budziszyn.
      Bei uns findest du das lecker handgebraute Bier (Craft Beer) aus Bautzen! Immer frisch und naturtrüb.

      facebook

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12201

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Powstaje pytanie, czy knajpa została?
        Została. Na stronie browaru są podane jeszcze inne miejsca, gdzie można napić się ich piwa.

        To ich strona:

        Hotel • Gaststätte • Biergarten in der über 1000-jährigen Stadt Bautzen


        Byłem przed otwarciem lokalu, ale za to sprzedano mi ich butelkowe piwa

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎