Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brewmeister, Armageddon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Brewmeister, Armageddon

    Piwo kosztowane w Strefie-Piwa. 0,02l. Moc 65%, ekstrakt? Kolor herbaciany, średnio ciemne, lekko mętne. Piany brak. Zapach mocny, owocowy. Alkohol w zapachu szlachetny. Ale’owe nuty. Smak podobnie jak zapach. Ciężki, ale spirytusowych posmaków brak. Grzanie bardziej jak w brandy niż w ciężkim piwie. W smaku także owocowe nuty. Pewne skojarzenia z octem balsamicznym. Coś z Barley Wine’a. Ciężko dokładniej oceniać, bo ilość śladowa, a piwo z jakim raczej kontaktu nie miewałem, nowość. Piło się łatwo i całkiem przyjemnie. Wysycenie, brak, ale nie brakuje jakoś go. Opakowanie (pokal 0,33l) z jednej strony bardzo fajne, bo ładnie bukiet w nim się tworzył, z drugiej szokowała ilość piwa w nim. Cóż powiedzieć, wynalazek i tyle. Coś stworzone chyba bardziej dla celów marketingowych niż komercyjnych. Sztuka dla sztuki. Patrząc na dokonania Brewmeistera na ratebeer ciekawie to wygląda. Browar warzy 5 piw. 3 leciutkie po 4%, jedno ciężkie 10% i potwór 65%. Oceniać ciężko, ale powiedzmy: piwo w smaku niezłe, alkohol zamaskowany, kolor ładny, piany i gazu brak, ale to tak już ma. Jam by go pić jak brandy lub śliwowicę to by było fajne. No nie wiem, 5 (1 – 6), choćby za to ukrycie alkoholu.
    Po napisaniu oceny, przeczytałem oceny z ratebeer i widzę, że więcej ludzi jest zadziwionych brakiem solidnego uderzenia alkoholu.
    Foto ze Strefy-Piwa komórką zrobione.
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • Zybex
    Senior
    • 07-2012
    • 222

    #2
    Miałem podobne wrażenia wzrokowo-węchowo-smakowe. Piwo zdecydowanie warte spróbowania, nie tylko ze względu na procent alkoholu.

    Wie ktoś, gdzie można nabyć całą butelkę?
    Last edited by Zybex; 26-01-2013, 10:30.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Piwo (?) zadziwiająco dobre, mocno owocowe, lekko chlebowe o intensywnym posmaku brzeczki. Spodziewałem się mocnej goryczki a jest stosunkowo delikatna, prawdopodobnie złagodzona ekstraktem.
      Szokiem dla mnie było, że piwo jedynie rozgrzewa a nie pali jak choćby podobna alkoholowo śliwowica.

      Byłem przekonany, że spróbuję i zapomnę o wysokoalkoholowych, piwnych wynalazkach. Niestety Armageddon jest na tyle intrygujący, że jeszcze bardziej zastanawia mnie jak smakują inne tego typu wytwory.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎