Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carib, Corsaire

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Noriusz81
    Senior
    • 11-2008
    • 388

    Carib, Corsaire

    Piwo, które wszędzie sygnowane jest pochodzeniem z Gwadelupy, jednakże produkowane jest w Trynidadzie i Tobago.

    Parametry:
    but. 33cl, zaw. alk. 5,4 % obj.

    Lubisz skunksowe klimaty? Jesteś fanem egzotyki? Lubisz metal (w smaku piwa)?
    To jest właśnie piwo dla Ciebie

    A tak na poważnie:
    barwa - słomkowa, klarowna;
    piana - występuje jak na foto poniżej, ale tylko po nalaniu, po ok. 5 min. pozostają po niej jedynie wspomnienia...;
    aromat - słodowy z nutą chmielowości i bukietem traw;
    smak - no właśnie, począwszy od uderzenia słodowości, po 2-3 sekundach pozostaje na języku wspaniała metaliczna nawet nie nuta a klucz wiolinowy; stąd też próba goryczkowego finiszu - nieudana, ponadto wysoce wodniste jak na 5 coma 4;
    wysycenie - wysokie.

    Wychodzi, że owy produkt potraktowałem srogo...
    Generalnie dla fanów egzotyki polecam Carib Lagera i jego pochodne.
    Jak to mawiają dzieci, w tym temacie - ament
    Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
    Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
    2286 ze 162 krajów
    Noriuszowe piwa - zdobyte kraje
  • Noriusz81
    Senior
    • 11-2008
    • 388

    #2
    Brakujący element graficzny:
    Attached Files
    Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
    Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
    2286 ze 162 krajów
    Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noriusz81 Wyświetlenie odpowiedzi
      Wychodzi, że owy produkt potraktowałem srogo...
      Ale sprawiedliwie, chociaż z tymi skunksowymi klimatami to chyba jednak lekka przesada. Piwo rzeczywiście kiepskie. Do tego stopnia, że podczas pobytu na Gwadelupie skusiłem się na nie jeno raz, wybierając potem inne piwa, mimo nędznego wyboru.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Mi da odróżnienia mimo skunksowości to piwo nawet smakowało. Było lekkie ale w tej lekkości była fajna pełność i treściwość. W naszym klimacie piwo może wydawać sie płaskie i płytkie ale tam na miejscu by smakowało zdecydowanie lepiej
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎