Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moja kolekcja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yarson2
    Junior
    • 12-2010
    • 8

    moja kolekcja

    Witam mam na imie Jarek , chce sie pochwalic moja kolekcja etykiet piwnych .Polskich etykit mam 1657 , zagranicznych 2562 ,aoprocz tego zbieram tez kapsle piwne polskie i zagraniczne 341 polskich 498 zagranicznych Moze to malo wedlog innych ale zbieram od 3lat Pozdrawiam.
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    #2
    Fajnie, a po polsku?
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • yarson2
      Junior
      • 12-2010
      • 8

      #3
      Nie zajażyłem o co chodzi

      Comment

      • beerek62
        Senior
        • 04-2010
        • 1036

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yarson2 Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam mam na imie Jarek , chce sie pochwalic moja kolekcja etykiet piwnych .Polskich etykit mam 1657 , zagranicznych 2562 ,aoprocz tego zbieram tez kapsle piwne polskie i zagraniczne 341 polskich 498 zagranicznych Moze to malo wedlog innych ale zbieram od 3lat Pozdrawiam.
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yarson2 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie zajażyłem o co chodzi
        Trochę więcej staranności, że o składni, stylu i polskich znakach nie wspomnę.
        Last edited by beerek62; 01-02-2013, 14:52.
        Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
        Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

        Comment

        • yarson2
          Junior
          • 12-2010
          • 8

          #5
          moje kapsle

          Postanowiłem przedstawić swój zbiór kapsli .Przechowuje je w segregatorach nie dzielę póki co na państwa ( bo nie mam ich zbyt dużo) ,może kiedyś jak przekroczę 1000 szt.https://plus.google.com/u/0/11508074...ts/41Ym4EAh6Ff

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎